Czym różni się bonus bez depozytu od standardowego bonusu powitalnego?

Bukmacherzy prześcigają się w ofertach powitalnych dla nowych graczy. Coraz częściej znajdziemy u nich nie tylko standardowe premie na start, ale także bonusy bez depozytu. Czym się one od siebie różnią?

Czym różni się bonus bez depozytu od standardowego bonusu powitalnego?
Czym różni się bonus bez depozytu od standardowego bonusu powitalnego?

Bonus powitalny u bukmachera. Co to jest i jak działa?

Najprostszą definicją wyjaśniającą, czym jest bonus powitalny u bukmachera jest po prostu określenie tej premii prezentem za założenie konta na danej stronie internetowej. W sklepach online po rejestracji profilu otrzymujemy jakiś rabat na pierwszy zakup, natomiast w tym przypadku możemy zagrać za środki firmy typerskiej.

Bonus powitalny może przyjmować różne formy. Najczęściej otrzymuje się go po dokonaniu pierwszej wpłaty i właśnie premię za depozyt uważa się za taką najbardziej standardową ze wszystkich. Jeżeli kiedykolwiek usłyszycie o bonusie powitalnym, w większości przypadków będzie to oznaczało możliwość zgarnięcia dodatkowych pieniędzy przy pierwszej wpłacie na konto bukmacherskie.

bukmacher sts bonus bez depozytu za darmo
Darmowy bonus 29 PLN bez wpłaty własnej – Kod promocyjny: BETONLINE

Odebranie prezentu na start jest dobrowolne. Najczęściej trzeba wyrazić chęć otrzymania bonusu poprzez kliknięcie odpowiedniej rubryki w formularzu online. Inna opcja to kod promocyjny – specjalne hasło, po wpisaniu którego można zdobyć dodatkowe środki.

Bonus bez depozytu – na to typerzy polują najczęściej!

Nie ma co ukrywać, że to bonus bez depozytu jest najchętniej wybieranym przez typerów. Mówimy tutaj o prezencie otrzymywanym bez konieczności przelewania chociażby złotówki na konto typerskie. Innymi słowy – otrzymujemy pieniędzy na obstawianie, nie inwestując przy tym ani grosza z własnej kieszeni.

Bonusy bez depozytu spotyka się dość rzadko i zazwyczaj oferowane są za rejestrację konta oraz wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego. Jeżeli chcemy założyć profil w konkretnym portalu, musimy dobrze się upewnić, czy aby na pewno nie można zgarnąć w nim premii za darmo.

Bonus bez depozytu to idealne rozwiązanie, gdy:

  • nie chcemy wydawać własnych pieniędzy
  • lubimy otrzymywać coś za darmo
  • chcemy przetestować bukmachera, zanim wpłacimy do niego jakiekolwiek środki
  • polujemy na okazje i nie widzimy nic złego w szukaniu dobrych kodów promocyjnych
STS kod promocyjny - bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny – bonus bez depozytu 2022

Czym różni się bonus bez depozytu od standardowej premii na start?

Bonus bez depozytu otrzymuje się za spełnienie warunków niezwiązanych z wpłatą pieniędzy, a standardowa premia jest przyznawana dopiero po dokonaniu transferu środków. Każdy z tych prezentów ma swoje wady oraz zalety, ale warto dodać, że często występują w parze. Tak jest, na przykład, na stronie internetowej www.STS.pl, gdzie za wpisanie kodu „BETONLINE” można dostać 29 PLN bez wpłaty, a przy pierwszym depozycie – nawet 1200 PLN ekstra.

Największym plusem standardowego bonusu jest na pewno to, że ma on najczęściej dość wysoką wartość. Żeby jednak otrzymać, na przykład, 1000 złotych trzeba najpierw tyle mieć w portfelu i chcieć to wpłacić do bukmachera – to już warunek, który nie każdy jest w stanie spełnić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button