Jak założyć konto w punkcie STS?

861

Legalny bukmacher STS umożliwia nowym graczom zakładanie konta w punkcie naziemnym. W jaki sposób się to odbywa? Czy warto zakładać konto w STS?

Jak założyć konto w punkcie STS?
Jak założyć konto w punkcie STS?

Konto w STS – jak to zrobić?

Rejestracja u bukmachera to proces, który umożliwia nam na założenie konta pozwalającego na obstawianie meczów w internecie. W obecnych czasach formularz wypełnić można online, ale w przypadku marki STS wcale nie jest to konieczne.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcemy zarejestrować się u siebie w domu czy w aplikacji mobilnej, możemy zostać graczem STS, przechodząc niezbędny proces w punkcie naziemnym. Miejsc należących do tego buka jest na tyle dużo, że na pewno znajdziecie jakiś w najbliższej okolicy waszych domów.

Czy potrzebujesz czegoś specjalnego do założenia konta w oddziale STS? Absolutnie nie – wystarczy tylko mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość, czyli dowód osobisty bądź paszport.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS darmowe konto online

Oczywiście, nikt nie wymusza na nas gry przez internet, ale trzeba pamiętać, że jest ona znacznie wygodniejsza od tradycyjnego obstawiania w punktach. Przede wszystkim możemy typować o każdej porze dnia i nocy, a wygrane odbierać bezpośrednio na koncie bankowym!

„Mam konto w STS od 2 lat, gram tam nie tylko na komputerze ale też na telefonie jadąc do pracy. Już bardzo rzadko zaglądam do punktów stacjonarnych no bo po co? Wszystko jest w internecie na stronie STS.” – opinia z forum betonline.net.pl

Dodatkowo mając w STS konto online otrzymujesz specjalne bonusy i darmowe promocje. Przykładowo teraz jest darmowy zakład, który możesz wykorzystać bez wpłaty depozytu! Wystarczy wpisać podczas rejestracji konta w STS specjalny kod promocyjny: BETONLINE.

Inny istotny minus punktów naziemnych to fakt, że nie można w nich odbierać premii za pierwszy czy kolejny depozyt. Takich ofert w przypadku internetu jest całkiem sporo, dlatego coraz więcej osób decyduje się przenieść swoje typy do wirtualnego świata!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl