Jak założyć konto w punkcie STS?

1563

Legalny bukmacher STS umożliwia nowym graczom zakładanie konta w punkcie naziemnym. W jaki sposób się to odbywa? Czy warto zakładać konto w STS?

Jak założyć konto w punkcie STS?
Jak założyć konto w punkcie STS?

Konto w STS. Rejestracja w punkcie naziemnym

Rejestracja u bukmachera to proces, który umożliwia nam na założenie konta pozwalającego na obstawianie meczów w internecie. W obecnych czasach formularz wypełnić można online, ale w przypadku marki STS wcale nie jest to konieczne.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcemy zarejestrować się u siebie w domu czy w aplikacji mobilnej, możemy zostać graczem STS, przechodząc niezbędny proces w punkcie naziemnym. Miejsc należących do tego buka jest na tyle dużo, że na pewno znajdziecie jakiś w najbliższej okolicy waszych domów.

bukmacher sts bonus bez depozytu za darmo
Darmowy bonus 29 PLN bez wĻłaty własnej – Kod promocyjny: BETONLINE

Co potrzebne do założenia konta w oddziale STS? – Niezbędne dokumenty

Mapa punktów STS zajmuje niemal całe terytorium naszego kraju. Nie bez powodu mówi się, iż jest to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Oczywiście, lepiej mają ci, którzy przebywają w dużych miastach, gdyż prawdopodobnie w swojej okolicy znajdą więcej niż jeden czy dwa oddziały.

Czy potrzebujesz czegoś specjalnego do założenia konta w oddziale STS? Absolutnie nie – wystarczy tylko mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość, czyli dowód osobisty bądź paszport.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju, tylko osoby pełnoletnie mają prawo do obstawiania meczów u bukmacherów. Dowód i paszport służą temu, by potwierdzały nasz wiek oraz tożsamość.

Przypominamy, że jedna osoba może w STS posiadać tylko pojedyncze konto. Profilu nie można też dzielić z członkami rodziny, przyjaciółmi i tak dalej.

STS darmowe konto online

Oczywiście, nikt nie wymusza na nas gry przez internet, ale trzeba pamiętać, że jest ona znacznie wygodniejsza od tradycyjnego obstawiania w punktach. Przede wszystkim możemy typować o każdej porze dnia i nocy, a wygrane odbierać bezpośrednio na koncie bankowym!

„Mam konto w STS od 2 lat, gram tam nie tylko na komputerze ale też na telefonie jadąc do pracy. Już bardzo rzadko zaglądam do punktów stacjonarnych no bo po co? Wszystko jest w internecie na stronie STS.” – opinia z forum betonline.net.pl

Dodatkowo mając w STS konto online otrzymuje się specjalne bonusy i darmowe promocje. Przykładowo teraz jest darmowy zakład, który możesz wykorzystać bez wpłaty depozytu! Wystarczy wpisać podczas rejestracji konta w STS specjalny kod promocyjny: BETONLINE.

Inny istotny minus punktów naziemnych to fakt, że nie można w nich odbierać premii za pierwszy czy kolejny depozyt. Takich ofert w przypadku internetu jest całkiem sporo, dlatego coraz więcej osób decyduje się przenieść swoje typy do wirtualnego świata!

STS w internecie vs w punktach stacjonarnych

Fani grania w punktach stacjonarnych mówią zazwyczaj o anonimowości. Faktycznie, jeżeli gramy przez internet musimy liczyć się z tym, że każdy nasz ruch jest zapisywany przez bukmachera, a czasem jest to pierwszy krok do blokady konta.

Jeżeli ktoś nie ma nic do ukrycia i zamierza grać uczciwie, nie powinno mu zależeć na tym, by ukrywać zagrane kupony i tym podobne. Mamy jednak takie czasy, że nic dziwnego, iż niektórzy na każdym kroku szukają podstępów – jest to jak najbardziej zrozumiałe i dlatego ostatecznie trzeba samemu podjąć decyzję, gdzie obstawiać w STS – na stronie czy w oddziale.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl