Przerwa techniczna u bukmachera online

Dowiedz się, kiedy najczęściej zdarzają się przerwy techniczne w portalach bukmacherskich. Czy twój portal też planuje w najbliższym czasie tymczasowo zawiesić swoje usługi?

Fortuna przerwa techniczna – kolejna awaria bukmachera?

Strony bukmacherskie zazwyczaj działają bez zarzutu, ponieważ ich administratorzy doskonale wiedzą, jak ważna dla typerów jest niezawodność oraz łatwy dostęp do aktualnej oferty. Niestety, od wszystkiego zdarzają się pewne wyjątki i w tym przypadku nie mogło być inaczej. 

CZasami zdarza się, że u bukmachera Fortuna w najmniej odpowiednim czasie pojawi się komunikat „Fortuna przerwa techniczna” lub „Prace konserwatorskie”. Niestety jedyne co możemy zrobić to czekać, zwykle taka przerwa trwa kilkanaście minut, ale zdarzały się sytuacje, gdy bukmacher nie był dostępny nawet przez kilka godzin. To bardzo frustrujący jeśli chcemy obstawić mecz, a bukmacher jest niedostępny.

Gracze często w takich sytuacjach szybko zakładają konto u innego bukmachera, który jest online. Takim bukmacherem jest na pewno www.etoto.pl, bo nie dość że przerwy nigdy nie występują w dzień, a do tego ilość bonusów dla nowych graczy na start jest imponująca.

Jeżeli gracie u bukmachera online, warto upewnić się, czy w najbliższym czasie nie planuje on przerw technicznych spowodowanych ulepszaniem systemu czy wprowadzaniem drobnych poprawek konserwatorskich. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bukmacher działa czy nie?

W jaki sposób dowiedzieć się, kiedy przerwa techniczna u bukmachera będzie występować? Najlepszym sposobem jest śledzenie na bieżąco profili konkretnych firm w mediach społecznościowych. W przypadku większych pauz powinny także zostać wysłane do graczy odpowiednie e-maile, ale nie jest to praktykowane w każdym przypadku. 

Nie można powiedzieć, która strona bukmacherska działa najlepiej, chociaż na pewno to te najpopularniejsze sprawiają najmniejsze problemy. Nie oznacza to jednak, że w takich portalach jak Fortuna czy STS nie mamy przerw technicznych albo niespodziewanych awarii. 

Jak najlepiej radzić sobie z niespodziewanymi przerwami w działaniu stron bukmacherskich? Najlepszą opcją wydaje się założenie kont na kilku witrynach typerskich. W ten sposób zawsze znajdziemy przynajmniej jedną, która będzie funkcjonować tak, jak trzeba. 

Przerwa techniczna bukmachera – jakie mogą być przyczyny?

Przerwa techniczna u bukmachera online może być spowodowana różnymi czynnikami. Oto kilka z możliwych przyczyn:

  1. Konserwacja systemów: Bukmacherzy online regularnie przeprowadzają konserwację swoich systemów, aby utrzymać je w dobrym stanie i minimalizować ryzyko awarii. Przerwy techniczne są wówczas konieczne.
  2. Aktualizacja oprogramowania: Bukmacherzy mogą przeprowadzać aktualizacje oprogramowania, które wymagają wyłączenia systemów. Może to prowadzić do przerw technicznych.
  3. Problemy z serwerami: Bukmacherzy online korzystają z wielu serwerów, które przetwarzają transakcje i obsługują graczy. Problemy z jednym lub kilkoma serwerami mogą prowadzić do przerw technicznych.
  4. Ataki hakerskie: Bukmacherzy online są narażeni na ataki hakerskie, które mogą prowadzić do przerw technicznych i awarii systemów.
  5. Problemy z dostawcą internetu: Bukmacherzy online korzystają z usług dostawców internetowych, którzy zapewniają im łączność z internetem. Problemy z dostawcą internetu mogą prowadzić do przerw technicznych.

W każdym przypadku, gdy występuje przerwa techniczna, bukmacherzy starają się jak najszybciej przywrócić działanie systemów i minimalizować negatywne skutki dla graczy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button