Zakłady Bukmacherskie Fortuna

Nie ma chyba w Polsce żadnego gracza, który nie znałby bukmachera Fortuna. Największa firma branżowa w naszym kraju z setkami punktów naziemnych i świetnym portalem do obstawiania – czy trzeba na jej temat pisać coś więcej?

Zakłady Bukmacherskie Fortuna
Zakłady Bukmacherskie Fortuna

Fortuna legalny bukmacher online

Zakłady Bukmacherskie Fortuna jako pierwsze uzyskały w Polsce odpowiednie zgody i zezwolenia na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet. Była to jednocześnie pierwsza firma, która stała się również bukmacherem naziemnym, jak i online.

Mimo, że bukmacher Fortuna posiada najdłuższy staż w branży, nie spoczywa na laurach i cały czas wprowadza wiele nowinek jak oferta zakładów na sporty wirtualne, e-sport, mecze na żywo. Warto także dodać, iż może pochwalić się jedną z największych liczb zarejestrowanych użytkowników ze wszystkich buków działających zgodnie z polskim prawem.

W ofercie Fortuny znaleźć można nie tylko tradycyjne zakłady, ale także darmowe mecze, czyli transmisje live, Wirtualne Sporty, mnóstwo bonusów oraz ciekawych konkursów i ułatwień dla graczy. Nic dziwnego, że jest to jeden z pierwszych wyborów zarówno początkujących, jak i tych, którzy od dłuższego czasu mają z obstawianiem wiele wspólnego.

bukmacher sts bonus bez depozytu za darmo
Darmowy bonus 29 PLN bez wpłaty własnej – Kod promocyjny: BETONLINE

Kod promocyjny Fortuna

Jeżeli chcemy założyć konto na stronie Fortuny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny online. Cały proces nie trwa długo i jest całkowicie dostępny po polsku. Bukmacher wymaga jedynie podania od nas podstawowych danych, a także przysłania dwóch skanów dowodu tożsamości w celach weryfikacyjnych.

„Z kodem promocyjnym w Fortunie można uzyskać dodatkowe korzyści, ja go wykorzystałem od razu podczas rejestracji, lubię darmowe zakłady dlatego zdecydowałem się na kod promocyjny.” – typer z forum betonline.net.pl

Jedna z rubryk wspomnianego formularza pozwala na wpisanie kodu promocyjnego. Wiele osób ignoruje ten punkt, a to spory błąd. Wszystko dlatego, że jedynie przy zakładaniu konta można skorzystać z takiego udogodnienia. Jeżeli zatem dokonujecie rejestracji w Fortunie, pamiętajcie, by wykorzystać hasło „BETONLINE„. Uprawnia ono do otrzymania promocji powitalnej ekstra!

Virtual Sports Fortuna
Najlepszy bukmacher w Polsce to Fortuna?

Bukmacher Fortuna z opcją cash-out

Marka Fortuna jako pierwsza w Polsce wprowadziła możliwość zamykania kuponów przed czasem, czyli tak zwaną funkcję cash-out. Na czym dokładnie ona polega i dlaczego jest tak popularna wśród graczy? Najprościej rzecz ujmując, możemy dzięki niej rozstrzygać kupony jeszcze przed zakończeniem spotkań w nich zgromadzonych. Jeżeli nie jesteśmy pewni ostatniego typu, od którego zależy przyszłość naszej wygranej, możemy po prostu zadowolić się mniejszą sumą i od razu otrzymać ją na konto.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Legalny bukmacher podobny do Bet365

Po wejściu w życie ustawy hazardowej bardzo wielu graczy poszukuje polskiego bukmachera, który byłby chociaż po części podobny do Bet365. Chociaż kolorystyka strony w przypadku Fortuny jest zupełnie inna, sama marka bez dwóch zdań zasługuje na to, by po części porównywać ją do Bet365.

Funkcjonalności na pewno odmówić jej nie można, oferta jest bogata w wiele wydarzeń, a do tego gracze otrzymują możliwość darmowego oglądania meczów. Jakby nie patrzeć, to naprawdę dużo zalet, które powinien docenić każdy, kto obstawia raz na jakiś czas, jak i bawi się w typowanie dość regularnie.

liga typerów 2018

Promocje bukmacherskie w Fortunie

Zakłady Bukmacherskie Fortuna nie organizują wielu promocji czy konkursów, jednak zawsze znajdzie się w nich coś, na co warto zwrócić uwagę. Nie tylko każdy kupon to specjalne punkty lojalnościowe, które można zamienić na bonusy, ale do tego niemal przez cały rok trwają różnego rodzaju ligi typerów z nagrodami i tym podobne.

Wszystkie zabawy dostępne są w Fortunie dla każdej osoby, która posiada konto. Przy okazji większych imprez sportowych bukmacher lubi także tworzyć wiele atrakcyjnych akcji pozwalających na korzystanie z takich udogodnień jak Zakład Bez Ryzyka, bonus za depozyt czy happy hours bez podatku.

Fortuna – czy warto założyć konto?

Jeżeli nie macie jeszcze konta bukmacherskiego, bądź wasz ostatni bukmacher totalnie was zawiódł, na pewno Fortuna będzie jednym z pierwszych portali, którego ofertę weźmiecie pod uwagę. Czy rzeczywiście warto założyć w niej konto? Wystarczy przeczytać opinie w internecie, by przekonać się, że to właśnie o tym buku najmniejszej pisze się przy okazji różnego rodzaju nieporozumień na linii klient-firma.

punkty stacjonarne fortuna
Punkty stacjonarne bukmachera Fortuna

Fortuna znana jest tego, że podchodzi do gracza z należnym mu szacunkiem i niemal cały czas poprawia swoją ofertę, by była jeszcze atrakcyjniejsza. Wystarczy wspomnieć chociażby o fakcie, że mobilna strona internetowa tego buka przystosowana jest do urządzeń z Windows Mobile – a przecież wydawać by się mogło, że odeszły już one do lamusa!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button