100 PLN od Etoto na esport!

Bukmacher Etoto przygotował promocję, w której można otrzymać do 100 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu na esport!

100 PLN od Etoto na esport!
100 PLN od Etoto na esport!

Zakłady bukmacherskie esport

Oferta jest dostępna regularnie – każdy z graczy może skorzystać z niej raz w tygodniu, to jest od poniedziałku do niedzieli.

Aby otrzymać zwrot, należy zapisać się do promocji jeszcze przed postawieniem kuponu spełniającego warunki regulaminu.

Etoto promocje bukmacherskie

Jakie zakłady zaliczają się do opisywanej akcji? Wszystkie zagrane w Etoto za co najmniej 50 PLN, które będą zawierały minimum jedno wybrane przez gracza wydarzenia ze świata e-sportu.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus do 100 PLN dodawany jest do odpowiednich kont w sposób automatyczny. Wszystko odbywa się w ciągu 20 minut od rozliczenia kuponu.

Jeżeli lubisz zakłady bukmacherskie na esport, jest to na pewno bardzo interesująca propozycja! Pamiętaj jednak o tym, że liczy się tylko pierwszy kupon zagrany w danym tygodniu, tak więc dobrze jest rozpocząć kolejny poniedziałek, grając na wysokie stawki!

Zapisania się do promocji trzeba dokonać w każdym siedmiodniowym cyklu! W przypadku, gdy nie zarejestrujesz się w odpowiedni sposób, twoje zakłady nie będą kwalifikowane.

Nie masz jeszcze konta pozwalającego na obstawianie online w Etoto? Założenie profilu gracza to dosłownie kilka chwil! Wystarczy wypełnić formularz na oficjalnej stronie bukmachera!

Warto mieć na uwadze, że zakładając konto w Etoto można odebrać jedyny w Polsce bonus 200% za pierwszą wpłatę! Szczegóły na ten temat znajdziecie we wspomnianym portalu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button