Australian Open. Darmowy zakład w PZBUK!

Bukmacher PZBUK na decydującą fazę Australian Open 2019 przygotował ofertę, w której do zdobycia jest darmowy zakład o wartości 25 PLN!

Australian Open. Darmowy zakład w PZBUK!
Australian Open. Darmowy zakład w PZBUK!

PZBUK promocje

PZBUK jest legalnym bukmacherem, u którego pojawia się stosunkowo niewiele propozycji promocyjnych. Warto jednak wspomnieć o kolejnej, jaka właśnie została aktywowana.

Bonus na Australian Open udostępniony jest każdej osobie, która posiada konto w PZBUK. Nie trzeba zapisywać się do jego otrzymania, a jedynie wystarczy spełnić podstawowe warunki oferty.

W ramach promocji można zgarnąć 25 PLN w postaci darmowego zakładu. Środki mogą być wykorzystane na dowolny zakład wielokrotny o kursie wynoszącym co najmniej 2.00.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy zakład PZBUK

Akcja od PZBUK dostępna jest do dnia 27 stycznia. Każdy gracz może z niej skorzystać tylko jeden raz!

Jakie warunki musisz spełnić, by zgarnąć freebet 25 PLN? Oto podstawowa lista, jaką znajdziecie w nieco rozszerzonej wersji na stronie bukmachera:

  • Zakład wielokrotny
  • Stawka wynosząca co najmniej 150 PLN
  • Kurs nie mniejszy niż 3.0

Dodatek bonusowy jest przyznawany w sposób automatyczny. Gracz może mieć maksymalnie jeden bonus na koncie, dlatego przed skorzystaniem z promocji musisz upewnić się, iż nie posiadasz żadnej premii, która czeka na dokończenie obrotu.

PZBUK, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, to marka należąca do Cherry Online. Działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów, dzięki czemu pozwala na całkowicie legalną grę przez internet!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button