Jak postawić zakład w internecie w STS?

320

Obstawianie meczów za pomocą internetu jest znacznie prostsze, niż w przypadku punktów stacjonarnych. Dowiedz się, w jaki sposób postawić zakład w STS online!

Jak postawić zakład w internecie w STS?
Jak postawić zakład w internecie w STS?

Obstawianie w STS przez internet

Aby grać na stronie STS, musisz posiadać konto bukmacherskie. Aby je założyć, musisz wejść na oficjalną stronę tej marki oraz wypełnić prosty formularz rejestracyjny.

W trakcie zapisywania się do bukmachera musisz podać podstawowe dane na swój temat, w tym numer telefonu. Dobra wiadomość jest taka, że STS nie wymaga od razu weryfikacji skanu dokumentów tożsamości.

Aby postawić kupon w internecie, nie musimy posiadać specjalnych umiejętności obsługi komputera. Nikt nie każe nam się także dobrze znać na bukmacherce – ważne, żeby wiedzieć, na kogo chce się postawić.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak postawić kupon na mecz?

Dla wszystkich naszych Czytelników powstał specjalny poradnik wideo, z którego w niecałą minutę można dowiedzieć się, jak krok po kroku wygląda proces stawiania zakładów w STS w internecie.

ZOBACZ VIDEO i dowiedz się jak grać na mecze online:

Jak widzicie, granie w internecie jest bardzo proste, a nawet można napisać, że banalne. Wszystko sprowadza się do wykonania czterech nieskomplikowanych kroków i nic poza tym!

Oczywiście, Liga Mistrzów jest tutaj jedynie przykładem, jeżeli zalogujesz się na stronie STS, zobaczysz pełną ofertę, w której dostępne są również mniej popularne rozgrywki.

Jesteśmy stroną, która stworzona została przez pasjonatów i dla pasjonatów. Płatne strony bukmacherskie działają, naszym zdaniem, nie fair i nigdy nie będziemy ich naśladować!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl