Płatne strony bukmacherskie w Polsce

Płatne strony bukmacherskie w Polsce nie są rzadkością, chociaż nie można też powiedzieć, by można było je znaleźć niemal w każdym zakątku internetu. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat?

Płatne strony bukmacherskie w Polsce
Płatne strony bukmacherskie w Polsce

Płatne typy bukmacherskie

Pisząc o stronach bukmacherskich, tym razem nie mamy na myśli portali do obstawiania meczów, a takie, gdzie typerzy mogą wymieniać się pewniakami, spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnych meczów i tak dalej.

Płatne portale bukmacherskie stworzono po to, by pozwalały one zarabiać swoim właścicielom. Większość tego typu witryn to nic innego, jak próba oszustwa i działanie skierowane w kierunku początkujących graczy.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętajcie, że płacąc specjalne abonamenty, nie kupujecie gwarancji regularnego wygrywania u bukmachera. Tak naprawdę te same typy, co dostępne na stronach „VIP”, znajdziecie bez najmniejszego problemu na bezpłatnych odpowiednikach.

„Najlepsze są darmowe typy bukmacherskie jak dostępne są na stronach betonline.net.pl i typydnia.net.pl. Nikt tam nie chce brać pieniędzy za typy, a do tego skuteczność jest najwyższa w Polsce.” – opinia z forum itypy.pl

Zawodowi typerzy nie potrzebują pieniędzy i dorabiania „na boku”, z kolei początkujący są za słaby, by doradzać innym, co powinni grać, a co nie. Wniosek nasuwa się sam – korzystanie z płatnych typów po prostu nie ma najmniejszego sensu!

Jeżeli boicie się ryzyka, bukmacherka z pewnością nie jest dla was. Nawet pewniak po kursie 1,01 może nam nie wejść i popsuć cały kupon. Jakby nie patrzeć, ta dziedzina zawsze wiąże się z jakimś niebezpieczeństwem utraty pieniędzy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button