Będzie legalny bukmacher BetClic!

Firma bukmacherska BetClic, którą na pewno kojarzą polscy gracze, wkrótce uruchomi swoją stronę internetową, gdzie będzie można obstawiać mecze całkowicie legalnie!

Będzie legalny bukmacher BetClic!
Będzie legalny bukmacher BetClic!

Betclic.pl strona internetowa

Spółka BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie otrzymała pod koniec września licencję na prowadzenie legalnej działalności w Polsce. Gracze mieli cichą nadzieję, że oznacza to powrót BetClic, ale pesymiści brali pod uwagę scenariusz, w którym spółka przygotowuje na potrzeby naszego rynku zupełnie nową markę. 

Na szczęście, obawy okazały się nieuzasadnione. BetClic właśnie zapowiedział, że wraca do Polski i będzie już wkrótce dostępny w stu procentach legalnie! Prace nad stroną dostosowaną do polskich przepisów właśnie trwają i być może wkrótce zostaną zakończone.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie znamy – niestety – wielu szczegółów na temat tego, co BetClic będzie oferował w Polsce. Możemy liczyć na to, że nowi gracze otrzymają bonus powitalny oraz bogatą ofertę kursową. Nie ma co jednak nastawiać się na legalne Kasyno Online czy inne tego typu gry, które są przecież u nas nielegalne!

BetClic Polska tym samym dołącza do grona bukmacherów z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Ostatnie dwie takie koncesje otrzymał BetFan oraz portal eWinner.

Będziemy was informować na bieżąco o postępach w sprawie BetClic w Polsce. Jeżeli chcecie założyć konto bukmacherskie już teraz, możecie sprawdzić inny legalny serwis do obstawiania. Wielu graczy poleca ostatnio portal www.eFortuna.pl!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button