Mamy w Polsce nowego bukmachera. Startuje eWinner!

131

Strony internetowe do legalnego obstawiania wyrastają pomału niczym grzyby po deszczu. Właśnie licencję na prowadzenie działalności otrzymał kolejny nowy podmiot – eWinner!

Mamy w Polsce nowego bukmachera. Startuje eWinner!

Ewinner bukmacher online w Polsce

Październik był naprawdę udanym miesiącem dla osób, które kibicują legalnym bukmacherom i całej branży w naszym kraju. Najpierw licencję otrzymał podmiot o nazwie Betfan, a teraz przyszła pora na kolejną stronę do obstawiania, która będzie działała całkowicie zgodnie z prawem!

Na ten moment legalny bukmacher eWinner pozostaje zagadką. Wiadomo, że będzie dostępny pod stroną internetową www.eWinner.pl, a jego główna siedziba mieści się w Trójmieście.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trudno przewidywać, kiedy dokładnie eWinner wystartuje ze swoją ofertą. Wiele wskazuje na to, że dość szybko, ponieważ portal tego bukmachera jest przygotowywany już od pewnego czasu.

Na pewno gracze cały czas liczą na to, że na polskim rynku pojawi się wiele firm z zagranicy. Mimo że z tym jest na razie nieco gorzej, wydaje się, że polskie marki wcale nie muszą być gorszą alternatywą. Totalbet już udowodnił, że można dość szybko zbudować sobie zaufanie graczy i solidną markę. Czy eWinner także skradnie serca graczy? Na to pytanie poznamy odpowiedź już wkrótce!

Czy listopad 2018 przyniesie nam równie sporą dawkę nowych bukmacherów co jego poprzednik? Liczmy na to, że tak. Oczywiście, o wszystkim będzie informować was na bieżąco!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl