Skrill u bukmachera. Czy to bezpieczne?

Portfel elektroniczny Skrill to metoda płatności, której trudno nie chwalić. Problem w tym, że nie wszyscy wiedzą, na czym polega i właśnie przez to powstają różne mity na jej temat.

Skrill u bukmachera. Czy to bezpieczne?
Skrill u bukmachera. Czy to bezpieczne?

Skrill w ofercie legalnych bukmacherów?

Skrill nie jest standardową metodą dostępną u legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jeszcze do niedawna kojarzyła się głównie z nielegalnymi firmami oferującymi usługi Polakom, ale obecnie zaczyna się to zmieniać.

Jeżeli macie obawy co do korzystania ze Skrilla, uspokajamy, że absolutnie nie macie ku temu żadnych powodów. Jest to marka z wieloletnim doświadczeniem, którą znajdziecie niemal na całym świecie. Oferuje swoim klientom najwyższe poziomy bezpieczeństwa i umożliwia realizację transferów pieniężnych w ekspresowym tempie.

Niestety, na ten moment tylko kilku bukmacherów pozwala w Polsce na dokonywanie wpłat przez Skrill. Być może wkrótce pojawią się kolejni, ale nie jest powiedziane, kiedy dokładnie to nastąpi.

Gdzie możecie znaleźć Skrilla wśród metod płatności? Poniżej prezentujemy wam listę bukmacherów:

Zestawienie na kolana nie powala, ale zwróćmy uwagę na to, że wśród wymienionych znajdują się naprawdę solidne firmy. Świadczy to o tym, że Skrill jest czymś godnym zaufania, a na pewno nie powinniśmy się go obawiać.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button