Czy można żyć z zakładów bukmacherskich?

W dzisiejszych czasach wiele osób szuka dodatkowych emocji, które szczególnie towarzyszą oglądaniu wydarzeń sportowych. Czy można jednak połączyć ze sobą szansę na wygranie pieniędzy oraz pobudzeniu dodatkowych wrażeń? Jak najbardziej tak! Nie może chodzić nam o nic innego, jak tylko o obstawianie zakładów bukmacherskich. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie są zalety wynikające z ich obstawiania. Aby się o nich przekonać, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

jak żyć z bukmacherki
Czy można żyć z zakładów bukmacherskich?

Wspieranie polskiego sportu

Bardzo często funkcjonuje przekonanie, w którym to firmy bukmacherskie wykorzystują graczy i tylko zarabiają na ich naiwności i doprowadzają do uzależnienia. Jest to kompletnie nieprawda. Przecież równie dobrze możemy kupić zbyt dużo słodyczy i również się od niego uzależnić. Należy pamiętać, że zdecydowana część legalnych bukmacherów inwestuje w sport. Są one sponsorami wielkich imprez, a patrząc na Polskę, to przecież Betclic jest sponsorem Piasta Gliwice, STS bardzo mocno wspiera reprezentację Polski w piłce nożnej, Lecha Poznań, a z kolei Fortuna KSW czy Polski Związek Narciarski.

Można więc powiedzieć, że pewna część pieniędzy, którą bukmacherzy wypracowują, jest przeznaczana na polski sport i w przyszłości wielu sportowców właśnie z nich korzysta. Poruszając temat sponsoringu, to trzeba powiedzieć, że bukmacher STS prowadzi fundację „Sport Twoją Szansą” polegającą na wspieraniu talentów i tym, którzy nie zawsze mają łatwy start.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Polski sport jest bardzo mocno niedoinwestowany, więc trzeba podkreślić i docenić wsparcie, które idzie z każdej strony. Większe pieniądze łożone na kluby sportowe sprawiają, że pojawiają się lepsi zawodnicy, co bezpośrednio przekłada się na większe zainteresowanie mediów oraz kibiców. Również wpływa to pozytywnie na budowanie relacji międzyludzkich, ponieważ można porozmawiać o swoim klubie w komunikacji miejskiej, jak też w innych publicznych miejscach.

Szansa na wygranie pieniędzy

Nie ma co ukrywać, że główną motywacją grania w zakładach bukmacherskich jest chęć wygrania pieniędzy. Nic tak bardzo nie cieszy, jak dodatkowa gotówka, którą można wygrać, a jeżeli jest to pieniądz, który jest „zbudowany” na podbudowaniu dodatkowych emocji, to cieszy to podwójnie. Takie środki można przeznaczyć na wydatki życiowe czy też nawet mogą być elementem budowania swojego „imperium finansowego”, aczkolwiek nie polecamy budowania swojej wizji właśnie na takim osądzie. Zdecydowana większość graczy w dłuższej perspektywie przegrywa swoje pieniądze, więc lepszym rozwiązaniem jest przeznaczanie takiej ilości gotówki, której utrata nie będzie tak bardzo odczuwalna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ale żeby jednak nie siać defetyzmu, to trzeba powiedzieć, że są osoby, dla których jest to dodatkowe źródło gotówki. Trudno jednoznacznie powiedzieć, jakie są taktyki takich osób – jedni kupują płatne typy, inni bazują tylko i wyłącznie na statystyce, z kolei inni potrafią dokładnie analizować spotkania pod kątem sprawdzania urazów, a nawet posiadania informacji w klubie o stanie przygotowania do meczu. Doświadczeni gracze budują sobie takie zaplecze, które w przyszłości ma im pozwolić na łatwiejsze wytypowanie spotkania.

Przeżywanie dodatkowych emocji

Każda osoba, która chociaż raz obstawiła kupon u bukmachera wie, że obstawianie kuponu to nie tylko szansa na wygraną, ale również dodatkowe emocje, których nie da się spotkać nigdzie indziej – przy okazji oglądanie meczu na STS TV i typowanie zakładu, to kolejne, jeszcze większe emocje. Wystarczy się cofnąć do momentu, w którym jeden mecz zamykał kupon, a okazał się on nietrafionym. Oczywiście, może się okazać, że regularne stawianie kuponów wypacza ideę kibicowania, ponieważ sympatyzujemy z tymi, na których postawiliśmy pieniądze, ale nie zmienia to faktu, że jest to wyjątkowy rodzaj emocji.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Kupon, który okazał się wygrany, sprawia, że można się poczuć jak prawdziwy guru bukmacherki i daje to masę satysfakcji, a przy okazji dzięki regularnej analizie można podnosić swoje umiejętności przewidywania. Obstawianie kuponów nie jest jak LOTTO, gdzie nie mamy najmniejszych możliwości przewidywania ostatecznych wyników, ale właśnie z pewnym prawdopodobieństwem można założyć wynik danego zdarzenia. Oczywiście, to tylko sport i on również bywa przewrotny, natomiast nie można zapominać, że skuteczna analiza znacząco ułatwia możliwość poprawnego trafienia wyniku. Logika i analiza to umiejętności bardzo potrzebne również na co dzień, więc może się okazać, że stosując pewne mechanizmy rachunku prawdopodobieństwa, będziemy również wykorzystywać go w innych dziedzinach naszego życia.

Możliwość otrzymania bonusu

Dla bukmacherów pozyskiwanie nowych klientów to rzecz bardzo istotna. Poza dbaniem o stałych klientów, również liczy się napływ nowych osób. Firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna wiedzą, że należy przekonać graczy, aby mogli skorzystać z ich firmy. Przeważnie najczęstszymi bonusami, które oferują „buki” to:

  • bonus od pierwszej wpłaty
  • bonus za zaproszonego znajomego
  • freebet
  • zwrot za pierwszy przegrany kupon

Oczywiście, jest jeszcze parę innych bonusów, które często są przyznawane z okazji ważnych wydarzeń sportowych jak Mistrzostwa Świata, a nawet tych bardziej indywidualnych dla klienta, jak jego urodziny. Obecnie na rynku jest tak wiele firm bukmacherskich, że zachęcamy do tego, aby sprawdzać to na własną rękę.

Nie można zapomnieć, że zdarzają się również programy lojalnościowe, dzięki którym można gromadzić punkty jak ma to miejsce w przypadku Fortuna Klub Plus, a następnie wymieniać je na punkty. Z kolei są też ciekawe promocje jak w Betclic, gdzie w ramach Multi+ można zwiększyć ostateczny kurs kuponu AKO aż o 50%!

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

To, że firmy bukmacherskie oferują bonusy, nie oznacza jednak, że są to darmowe pieniądze – absolutnie nie! Są to środki, które aby wypłacić, to należy je obrócić. Warto zatem przed odbiorem bonusu przeczytać regulamin jego obrotu, aby się w przyszłości nie rozczarować. Warto jednak docenić bukmacherów za to, że oferują takie bonusy, które można wykorzystać bez ryzyka utraty własnych wpłaconych środków.

Oglądanie wydarzeń sportowych

Obecnie wyraźnie można zauważyć pewien trend polegający na tym, że szczególnie młode osoby odchodzą od oglądania telewizji. Trzeba przy tym zauważyć, że jednak spora część transmisji sportowych jest właśnie w TV, więc bukmacherzy wykorzystują to, że dziś sporo czasu spędza się w Internecie. Możliwość oglądania na żywo wydarzeń sportowych w połączeniu z obstawianiem wydarzeń sportowych to świetny pomysł, dzięki któremu gracze mogą w pełni skoncentrować się na łączeniu tych opcji.

Należy podkreślić, że u największych bukmacherów można zobaczyć największe wydarzenia sportowe tj. mecze piłkarskie, tenisowe, koszykarskie, hokejowe itd. Dzięki temu nie trzeba inwestować swoich pieniędzy w dodatkowe pakiety płatnych telewizji, co sprawia, że w ostateczności gracz może zachować przynajmniej parędziesiąt złotych w kieszeni.

Trzeba też przy tym pamiętać, że jakość streamów jest tak duża, a przede wszystkim nie ma żadnych opóźnień, dzięki czemu dodatkowo obstawianie spotkań jest łatwiejsze, a z pewnością regularnie śledzenie wydarzeń w formie wideo pomaga przeprowadzeniu dokładnej analizy spotkania.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button