Jak oglądać mecze w STS TV?

2956

Gracze często pytają się, jak oglądać mecze na żywo w STS TV. To naprawdę świetna opcja, a do tego nie potrzeba niczego szczególnego, by niej korzystać!

Jak oglądać mecze w STS TV?
Jak oglądać mecze na żywo w STS TV?

Darmowe mecze na żywo w STS TV

Przede wszystkim – należy pamiętać o tym, że STS TV to usługa dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera STS. Profil gracza można założyć przez internet i to całkowicie za darmo.

Cały proces zajmuje maksymalnie kilka minut, a nawet dużo mniej, bo jest to jeden z tych legalnych bukmacherów, którzy nie wymagają weryfikacji danych! Oznacza to, iż przy rejestracji nie musicie przesyłać skanu dokumentu tożsamości, jak dowód czy paszport.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„W STS TV oglądam teraz Serie A i mecze Krzysztofa Piątka w AC Milan, wcześniej nie specjalnie interesowałem się tą ligą. Jedynie Bundesliga i La Liga, którą też oglądam na żywo u bukmachera STS.” – opinia z forum betonline.net.pl

Dzięki telewizji internetowej bukmachera STS TV każdy może oglądać mecze online i to zupełnie bezpłatnie. W tym celu wystarczy odwiedzić odpowiednią zakładkę w portalu buka i wybrać interesujące nas wydarzenie sportowe.

Jak oglądać streamy w STS?

Aby przeprowadzić was przez cały ten nieskomplikowany proces, przygotowaliśmy króciutki tutorial wideo. Znajdziecie w nim wszystko, co niezbędne, by rozpocząć korzystanie z darmowych streamów! Co najważniejsze, działa to nie tylko na stronie internetowej, ale także w aplikacji mobilnej!

Transmisje na żywo u bukmacherów nie tylko pozwalają nam być na bieżąco z formą poszczególnych zespołów, ale również dzięki nim możemy bardzo wygodnie obstawiać mecze na żywo. Polski bukmacher STS oferuje swoim klientom mnóstwo darmowych transmisji z popularnych dyscyplin jak piłka nożna, tenis, siatkówka czy koszykówka.

W jaki sposób mogę zarejestrować się w STS? To bardzo proste! Od A do Z wygląda to dokładnie tak:

  1. Wchodzimy na stronę legalnego bukmachera www.sts.pl
  2. Wpisujemy swoje dane w formularzu rejestracyjnym
  3. Podajemy kod promocyjny na dodatkowy bonus 29 PLN „BETONLINE
  4. Logujemy się, obstawiamy i…
  5. …OGLĄDAMY MECZE ZA DARMO!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl