Jak oglądać mecze w STS TV?

46

Gracze często pytają się, jak oglądać mecze w STS TV. To naprawdę świetna opcja, a do tego nie potrzeba niczego szczególnego, by niej korzystać!

Jak oglądać mecze w STS TV?
Jak oglądać mecze w STS TV?

Darmowe mecze na żywo w STS TV

Przede wszystkim – należy pamiętać o tym, że STS TV to usługa dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera STS. Profil gracza można założyć przez internet i to całkowicie za darmo. Cały proces zajmuje maksymalnie kilka minut i to już razem z weryfikacją danych!

Dzięki telewizji internetowej bukmachera STS każdy może oglądać mecze online i to zupełnie bezpłatnie. W tym celu wystarczy odwiedzić odpowiednią zakładkę w portalu buka i wybrać interesujące nas wydarzenie sportowe.

Transmisje u bukmacherów nie tylko pozwalają nam być na bieżąco z formą poszczególnych zespołów, ale również dzięki nim możemy bardzo wygodnie obstawiać mecze na żywo.

Jeżeli z jakichś względów nie chcecie korzystać z tego, co oferuje STS, możecie zarejestrować się u innego bukmachera oferującego streamy z meczów. Dobrą propozycją jest chociażby legalna marka Forbet.

W jaki sposób mogę zarejestrować się w Forbet? To bardzo proste! Od A do Z wygląda to dokładnie tak:

  1. Wchodzimy na stronę legalnego bukmachera Forbet
  2. Wpisujemy swoje dane w formularzu rejestracyjnym
  3. Podajemy kod promocyjny „BETONLINE
  4. Dołączamy skany dokumentu tożsamości
  5. Czekamy na weryfikację danych
  6. Logujemy się i obstawiamy!

Kod promocyjny Forbet wykorzystasz na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak oglądać mecze w STS TV?
5 (100%) 2 votes