Zakłady bukmacherskie łatwiej typować korzystając z tych narzędzi

Legalni bukmacherzy oferują dziś zakłady bukmacherskie na niesamowicie szeroki wachlarz wydarzeń sportowych, ale też liczne narzędzia, które pomagają graczom w ich obstawianiu. Poznaj najciekawsze funkcje stron i aplikacji bukmacherów, dzięki którym możesz wybierać skuteczne typy bukmacherskie.

Typy bukmacherskie podpowiadane przez AI

Zacznijmy od najbardziej innowacyjnej opcji, jaką udostępniają w tej chwili legalni bukmacherzy. Betbooster to interesująca funkcja, którą jako pierwszy bukmacher w Polsce udostępnił lider polskiego rynku bukmacherskiego, STS. Jest to specjalna funkcja, dzięki której gracz zyskuje cenne podpowiedzi dotyczące tego, jakie zakłady bukmacherskie są warte rozważenia. Wskazówki te podaje sztuczna inteligencja. Jak to działa?

Otóż funkcjonalność działa w oparciu o machine learning, czyli uczenie maszynowe. Narzędzie ma dostęp do zaawansowanych danych statystycznych i wyników sportowych, na bazie których wyciąga wnioski co do prawdopodobieństwa zajścia określonych zdarzeń. Ponieważ opracowane algorytmy komputerowe stale się uczą na własnym doświadczeniu, ich podpowiedzi powinny z założenia stawać się coraz doskonalsze.

Zobaczmy, jak to wygląda w praktyce. Załóżmy, że chcemy obstawić zakłady bukmacherskie na mecz FC Barcelona – Mallorca (La Liga). Po przejściu na stronę, na której znajdują się wszystkie dostępne dla tego wydarzenia zakłady bukmacherskie, u góry zobaczymy sekcję „Betbooster”. Bukmacher zamieszcza tu wyłowione przez algorytm znaczące statystyki oraz typy bukmacherskie, które warto rozważyć w kontekście przedstawionych danych. Przykłady:

  • Barcelona wygrał(a) w 9 z ostatnich 15 meczów w LaLiga – proponowany typ: 1 (wygrana Barcelony), kurs 1.47.
  • W 11 z ostatnich 15 meczów, w których Barcelona grał(a), obie drużyny strzeliły gola – proponowany typ: obie drużyny strzelą gola – tak, kurs 2.02.
  • 9 z ostatnich 15 meczów, w których Barcelona grał(a), zakończyło się z więcej niż 3.5 golami – – proponowany typ: liczba goli +3.5, kurs 3.05.
  • Mallorca zremisował(a) 1. połowę w 7 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych – proponowany typ: 1. połowa X (remis), kurs 2.37.

Bukmacher STS oferuje takie typy bukmacherskie przede wszystkim w ofercie zakładów na piłkę nożną, ale też na inne wybrane dyscypliny sportowe, np. koszykówkę czy tenis ziemny. Co więcej, zakłady bukmacherskie z podpowiedziami betbooster dostępne są nie tylko w ofercie przedmeczowej, ale też na żywo.

Zaawansowane dane sportowe – oferta przedmeczowa

Typy bukmacherskie podpowiadane przez sztuczną inteligencję mogą być oczywiście bardzo pomocne, jednak dobry gracz bazuje przede wszystkim na własnej analizie statystyk i wyników sportowych. Dane te można oczywiście czerpać z zewnętrznych serwisów, ale znacznie wygodniej jest, kiedy zarówno zakłady bukmacherskie, jak i statystyki i wyniki znajdują się w 1 miejscu (choć szczególnie ważne jest to wtedy, gdy obstawiamy zakłady bukmacherskie na żywo).

Jeśli chodzi o wyniki i statystyki rozegranych już meczów, legalni bukmacherzy stosują 2 rozwiązania. Po pierwsze niektórzy bukmacherzy mają w swoim serwisie osobne zakładki, w których zamieszczone są wyniki oraz dane statystyczne archiwalnych spotkań. Po drugie dane na temat ostatnich meczów wybranej drużyny czy zawodnika legalni bukmacherzy udostępniają bezpośrednio w ofercie na wybrane spotkanie w sekcji statystyk

W tych miejscach można sprawdzić nie tylko bilans ostatnich spotkań, ale też bardzo różne dane statystyczne. Przykładowo w przypadku drużyn piłkarskich bukmacherzy przedstawiają dane na temat liczby zdobytych goli, straconych goli, skuteczności strzałów, liczby otrzymanych żółtych i czerwonych kartek, liczby rzutów rożnych itp. Strony bukmacherskie zawierają też często dane dotyczące sytuacji w tabeli ligowej, porównania H2H zespołów, terminarz rozgrywek i wiele innych. W przypadku wyników, legalni bukmacherzy publikują nie tylko wynik meczu, ale informują też, jakie typy bukmacherskie były prawidłowe (np. „1. drużyna strzeli gola – tak”). Dzięki temu gracze mogą szybko sprawdzić, czy obstawione zakłady bukmacherskie były trafione.

Wszystkie te dane są niezwykle przydatne, jeśli chcemy mieć szanse na to, by z dużą skutecznością wybierać przedmeczowe typy bukmacherskie. Jakie jednak pomoce oferują bukmacherzy, jeśli chodzi o ofertę zakładów na żywo?

Różnorodne dane statystyczne – oferta live

Zakłady bukmacherskie na żywo to kolejny poziom typowania. Tu na podstawie analizy kolejnych akcji meczowych oraz dynamicznych zmian kursów gracze muszą podejmować szybkie decyzje co do tego, jakie typy bukmacherskie stają się bardziej prawdopodobne i w którym momencie je obstawić. Także jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie live bukmacherzy oferują czasem osobną zakładkę livescore. Najwygodniej jednak jest monitorować wyniki i statystyki na stronie, na której można jednocześnie obstawiać swoje typy bukmacherskie.

Tu bukmacherzy przedstawiają oczywiście rozbudowane dane na temat danego meczu i jego poszczególnych elementów, ale gracze otrzymują też dodatkowe narzędzia. Dla większości spotkań, na które przyjmowane są zakłady bukmacherskie live, oferowane są match-trackery, czyli wizualizacje graficzne przebiegu meczu. Do tego dochodzą czasem relacje tekstowe, w których opisywane są kolejne akcje spotkania. Jeszcze lepszą ofertę mają ci legalni bukmacherzy, którzy udostępniają graczom także bezpłatny streaming sportowy. Analityczne oglądanie transmisji z meczu to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie szans na poprawne typy bukmacherskie.

Inne pomocne narzędzia, jakie oferują bukmacherzy

To jednak nie koniec, ponieważ legalni bukmacherzy nierzadko przygotowują dla swoich użytkowników jeszcze więcej pomocy, dzięki którym mogą skuteczniej typować zakłady bukmacherskie. Wymienić warto blogi, które często wzbogacają strony firm bukmacherskich. W swoich blogach bukmacherzy najwięcej miejsca poświęcają na eksperckie analizy poszczególnych meczów i przedstawiają najbardziej prawdopodobne typy bukmacherskie. Ponadto informują np. o bonusach, które można wykorzystać, typując zakłady bukmacherskie na konkretne wydarzenia. Bukmacherzy wyjaśniają tam również, jak obstawiać przez Internet i czasem podają różne cenne wskazówki na ten temat.

Strony niektórych bukmacherów zawierają wydzielone miejsce, w którym to sami użytkownicy mogą dzielić się swoimi analizami sportowymi. Najczęściej są to czaty graczy, na których bardzo często internauci rozmawiają o trwających meczach i dyskutują, które typy bukmacherskie warto obstawiać. Z kolei bukmacher Superbet oferuje aplikację mobilną, poprzez którą nie tylko można obstawiać zakłady bukmacherskie, ale też korzystać z platformy do gry społecznościowej. Gracze mogą tu dobrowolnie udostępniać zawarte przez siebie zakłady bukmacherskie, obserwować, jakie typy bukmacherskie obstawili inni gracze, kopiować ich kupony, komentować typy innych itp.

Poza tym niektórzy bukmacherzy oferują też opcje, które nie tyle pomagają wybrać trafne typy bukmacherskie, co zakłady spełniające konkretne oczekiwania gracza. Narzędzia typu „szybki kupon” wymagają zaznaczenia przykładowo, jakie kursy interesują gracza, ile zdarzeń ma znaleźć się na kuponie czy okresu (np. oferta z dziś). Po ich zaznaczeniu gracz otrzymuje zakłady bukmacherskie o konkretnych parametrach – można od razu je obstawić lub wcześniej zmodyfikować wedle własnego uznania.

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button