10 porad, jak obstawiać Mundial 2022

Mundial 2022 za rogiem! Chcesz się dorobić, obstawiając zakłady? Nie wpadaj w mundialowy szał i nie obstawiaj jak popadnie. Sprawdź w naszym poradniku, jak obstawiać Mistrzostwa Świata w Katarze by nie przegrać fortuny i mieć szanse na wysokie wygrane.

Unikaj dużego ryzyka

Zacznijmy od rady, która może nie przysporzy Ci dodatkowej kasy, ale sprawi, że nie przegrasz dużej ilości pieniędzy. Nie daj się ponieść mundialowej gorączce i obstawiaj tylko te zakłady, które mają szansę na wygraną. Łatwo jest wybrać zakłady z bardzo wysokimi kursami i ucieszyć się, że to świetna opcja. Ale jeśli kurs jest np. 150, to raczej marna nadzieja, że ta drużyna wygra. A ty jedynie utopisz kasę. Nie inwestuj także wszystkiego w jeden kupon! Dywersyfikuj ryzyko. Obstaw około 6-7 meczów, nie więcej i czekaj na wyniki. Zostaw też środki na odkucie się w razie przegranej. Umiej powiedzieć sobie stop.

Analizuj sytuację przed meczem

Im więcej wiesz, tym lepiej umiesz obstawić zakłady. Czytaj o formie drużyn, składzie, zawodnikach, typach bukmacherów. Analizuj szanse obu ekip i rozważnie obstawiaj zakłady. Nie typuj w ciemno.

Uważaj na zakłady na żywo

Podczas meczu emocje sięgają zenitu. Zwłaszcza jeśli przegrałeś przedtem jakieś środki lub mecz idzie nie po Twojej myśli, łatwo ulec pokusie by obstawić zakłady na mundial 2022 na żywo. Jednak uwaga, obstawiając pochopnie w trybie live możesz popełnić błędy i stracić dużo pieniędzy.

Wybieraj mniej popularne zakłady

Zakłady na to, kto wygra cały turniej lub dany mecz są popularne i mają często niskie kursy dla faworytów, ale nie ma co obstawiać kuponu z kursem np. 30, bo rzadko kiedy taka słabsza ekipa sprawia niespodziankę i wygrywa. Lepiej jest pójść w mniej popularne zakłady np. na żółte kartki, strzelca meczu czy też handicap.

Określ budżet i trzymaj się go

To bardzo ważne – trzymaj się ustalonego budżetu, by nie przegrać zbyt dużo. Hazard bywa zdradliwy. Zaplanuj, ile możesz poświęcić na zakłady i jeśli budżet się skończy nawet w połowie mundialu, to nie przeznaczaj więcej oszczędności. Zrób sobie przerwę od bukmacherów.

Nie słuchaj znawców

Przed wielkim turniejem pojawia się wielu znawców, którzy mówią jak obstawiać, kto wygra etc. Nie ma jednak nigdy pewniaków na takich zawodach, a nikt nie ma monopolu na prawdę. Nie słuchja innych, tylko własnego głosu. Nigdy też nie płać za typy bukmacherskie, bo to zazwyczaj próba wyłudzenia pieniędzy.

Nie kieruj się emocjami

Ok, pewnie chcesz by wygrała Polska, ale nie oszukujmy się: to bardzo mało prawdopodobne. Być może darzysz sympatią też inne drużyny i chciałbyś obstawiać zakłady z ich wygraną. Jednak nie kieruj się sercem, tylko rozumem. Nie obstawiaj, myśląc, kto chciałbyś żeby wygrał, ale kto ma największe szanse wygrać.

Korzystaj z bonusów

Bukmacherzy oferują często bonusy na start plus dodatkowe promocje przed takimi ważnymi zawodami, jak Mundial. Szukaj atrakcyjnych ofert, bo dzięki temu możesz ugrać np. zakład bez ryzyka czy dodatkową kasę na zakłady. Możesz obstawić zakłady u kilku operatorów, korzystając z różnych promocji na start.

Uważaj na faworytów

Przed Mundialem powstają rankingi faworytów. Wielu ekspertów czy dziennikarzy ma swoje opinie na temat tego, kto może wygrać. Oczywiście, te zestawienia mają sens, ale nie ufaj im ślepo. Tym bardziej, że to też nieopłacalne, bo kursy na faworytów są niskie. Z drugiej strony, to że na czyjąś wygraną jest kurs 1,05 nie znaczy, że wygra. Czasem niespodziankę sprawiają słabsze ekipy.

Sprawdzaj kursy

Jeśli już mowa o kursach, to sprawdzaj je u różnych operatorów, bo mogą trafić się różnice. Nieznaczne, ale zawsze. Druga sprawa to sprawdzaj kursy zakładów różnego typu. Może zakład bez remisu ma lepszy kurs? Albo lubiana przez graczy 12? Pogrzeb też w mniej popularnych zakładach, typu do połowy spotkania i na jego koniec, czy na to, kto strzeli bramkę. Szukaj kursów wyższych niż standardowe, ale nie bardzo wysokich, sugerujących, że jest marna szansa na powodzenie tego kuponu.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button