Jak wpłacać środki finansowe do bukmacherów? Najlepsze metody!

Typowanie w bukmacherskich serwisach internetowych wymaga od nas zasilania naszego wirtualnego salda w ich obrębie. Bukmacherzy online mogą dawać nam w tym olbrzymią swobodę – i większość z nich bardzo z tej możliwości korzysta. Dziś jednak mamy widoczne spore różnice pomiędzy oferowanymi przez nich metodami płatności. Jak zasilić konto u bukmachera popularnymi ich formami? Jak najszybciej cieszyć się środkami? O tym powiemy w dzisiejszym wpisie.

jak płacić do bukmachera
Jak wpłacać środki finansowe do bukmacherów? Najlepsze metody!

Pamiętajmy, że różni bukmacherzy to też różne formy dokonywania płatności. Sposób ich procedowania wygląda jednak tak samo u każdego z nich. Musimy też pamiętać o tym, że wpłat możemy dokonywać nie tylko za pośrednictwem serwisów internetowych bukmacherów. Możemy odwiedzić ich punkty stacjonarne (więcej o tym powiemy w dalszej części poradnika), ale też sięgnąć po aplikację mobilną, która pozwoli zrobić to szybciej, sprawniej, ale też w biegu, nie zmuszając nas do wielkiego wysiłku i straty czasu.

Zasilanie pieniędzy u bukmachera a karta płatnicza

Karty płatnicze są w dzisiejszych czasach niesłychanie popularne. Nie inaczej jest w przypadku polskich bukmacherów, u których stanowią one jedną z podstawowych metod płatności. Aby dokonać depozytu przy ich użyciu, będziemy musieli dostarczyć poniższe dane:

  • numer karty,
  • rodzaj (VISA / MasterCard),
  • imię i nazwisko posiadacza,
  • kod CVC z tyłu karty.

Płatności kartami płatniczymi są uznawane za najbezpieczniejsze – głównie ze względu na to, że każdą z transakcji chroni nie tylko bukmacher, ale też sam bank. Legalne firmy bukmacherskie pozwalają nam zapamiętać wpisane dane do karty. Choć nie jest to polecane, pozwala nam to błyskawicznie dokonywać zasileń. Pamiętajmy jednak, by ustalić przy tym limity. Możemy to zrobić albo w panelu zarządzania kartą we własnym banku, albo też u samego bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Płatności przy użyciu karty w STS online czy innego buka są udostępniane klientom na dwa różne sposoby. Niektórzy bukmacherzy online oferują własny system ich przyjmowania – wszystko odbywa się więc w obrębie ich serwisów internetowych. Istnieją jednak i tacy, którzy wykorzystują przy tym pośredników. Zwykle są nimi firmy przyjmujące szybkie płatności internetowe, o których więcej mówimy poniżej.

Systemy szybkich płatności internetowych

Drugą z najpopularniejszych metod wpłacania środków na konto w serwisie bukmacherskim jest ta zakładająca wykorzystanie pośredników płatności. Tych jest na polskim rynku całkiem sporo. Bukmacherzy online najchętniej sięgają po usługi firm PayU, dotpay, Przelewy24 czy tpay. Niektórzy oferują dostęp nawet do kilku z nich – tak, by zawsze można było wybrać tę, która najbardziej nam pasuję i którą darzymy największym zaufaniem. W przypadku każdej z nich możemy liczyć na szybkie pojawienie się środków na koncie i całkowitą bezprowizyjność. Jak wygląda dokonywanie depozytów przy użyciu szybkich płatności?

promocje bez depozytu superbet
Darmowe promocje i bonusy w Superbet z kodem BETONLINE
  1. Wybieramy pośrednika płatności u bukmachera.
  2. Zostajemy przekierowani na stronę pośrednika – wybieramy tutaj bank, z którego na co dzień korzystamy.
  3. Następuje przekierowanie do banku. W standardowy sposób podążamy za kolejnymi krokami. Instrukcje wyświetlają się na ekranie.
  4. Pośrednik natychmiast przekazuje pieniądze do bukmachera, a te pojawiają się na naszym wirtualnym saldzie. Oczywiście automatycznie zostajemy wylogowani z banku. Cały czas korzystamy bezpośrednio z niego – pośrednik nie widzi więc niczego, co robimy w jego obrębie.

Plusem systemów szybkich płatności jest intuicyjne ich działanie oraz możliwość płatności w lubianej przez siebie formie. Z dowolnego banku w Polsce. Wystarczy szybka rejestracja w STS czy innej firmy i od razu można wpłacać depozyt.

Wpłata gotówkowa u bukmachera – czy jest możliwa?

A co wtedy, gdy jesteśmy zainteresowani zakładami wzajemnymi, ale z pewnych względów nie chcemy posługiwać się płatnościami elektronicznymi? Możemy dokonać wpłaty gotówkowej. Musimy jednak pamiętać, że na naszym rynku proponują ją wyłącznie najlepsi bukmacherzy w Polsce – ci, którzy działają również w obrębie swoich punktów stacjonarnych.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Aby dokonać depozytu gotówkowego, należy odwiedzić dowolny tego typu punkt, a następnie skorzystać z pomocy jego pracownika. Ten przyjmie od nas gotówkę, a następnie poprosi o dane naszego konta (najczęściej wystarczy tylko podać adres e-mail). Środki pojawią się na naszym koncie momentalnie i będziemy je mogli wykorzystać przy typowaniu przez Internet.

Pamiętajmy, że w czasie wizyty w punkcie naziemnym dowolnego bukmachera zawsze zostaniemy poproszeni o wylegitymowanie się. Bukmacherzy online (i ci działający stacjonarnie) muszą każdorazowo sprawdzać nasz wiek. Zakłady bukmacherskie w Polsce są bowiem dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez ryzyka u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wpłaty gotówkowe są bardzo bezpieczne, szybkie i wygodne, a oferujący je bukmacherzy na pewno zyskują w oczach klientów. Zwłaszcza że coraz mniejsza liczba firm je umożliwia.

Jak wypłacić pieniądze z serwisu internetowego bukmachera?

Podczas gdy deponowanie środków finansowych u bukmacherów jest bardzo elastyczne i potrafi dostosować się do naszych preferencji pod tym względem, nieco inaczej wygląda kwestia wypłacania potencjalnych wygranych. Co jednak ważne, jest ona usystematyzowana, a zatem u każdego bukmachera działa w ten sam sposób. Musimy do niej posiadać własne konto w banku – to na nie muszą trafić środki, które przeznaczymy do wypłaty. Konto musi być zarejestrowane na nas, co jest sprawdzane w procesie weryfikacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Każda wypłata dokonywana za pośrednictwem bukmachera musi być zaakceptowana – w dodatku nie przez system, ale przez jego pracownika. Z uwagi na formę przekazywania środków, te są w stanie pojawić się na naszym koncie w chwili kolejnego księgowania przelewów.

Co ciekawe, najlepsi bukmacherzy wprowadzili swoistą rewolucję w systemie wypłacania wygranych. Jako że polskie prawo zmusza jedynie do tego, by środki z wygranych trafiał na konto bankowe klienta, skorzystali oni przy nich z usług pośredników płatności (najczęściej któregoś z tych, z którymi związali się w kwestii depozytów). Dzięki temu środki potrafią pojawić się na koncie docelowym w przeciągu zaledwie kilkunastu minut. Bez większych komplikacji i stresowania się, czy tak naprawdę dojdą.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button