Jak wybierać dobre typy bukmacherskie?

Aby wygrywać u bukmachera, należy wybierać dobre typy. W jaki sposób przeglądać ofertę portali, by dodawać do kuponów tylko najlepsze propozycje kursowe? Zobaczcie sami!

Jak wybierać dobre typy bukmacherskie?

Jak wygrywać u bukmachera?

Nie musisz mieć ogromnego doświadczenia, by wiedzieć jak wybierać dobre typy bukmacherskie. Po to jest nasz poradnik – chcemy wszystko ci wyjaśnić, tak byś nie musiał niezbędnych umiejętności nabywać w praktyce.

Owszem, wielu rzeczy da się nauczyć dzięki aktywnej grze u bukmachera, jednak takie praktyczne podejście wiąże się też często z popełnianiem wielu błędów, których można uniknąć już na samym początku.

betfan zawód typer
Jak obstawiać w Betfan bez podatku?

Dobre typy bukmacherskie kojarzą się każdemu nieco inaczej. Niektórzy uważają, iż to propozycje z wysoką wartością, a inni traktują tak tak zwane „pewniaki”, czyli ekipy, gdzie kursy oscylują w granicach 1.20-1.40.

Pewniaki na cały tydzień

Jeżeli chcesz grać skutecznie, przede wszystkim musisz pamiętać, by NIGDY nie wierzyć „na ślepo” internetowym ekspertom. Nieważne, czy ktoś przedstawia się jako profesjonalny typer, czy miłośnik statystyki, każdą propozycję bukmacherską powinieneś zweryfikować jeszcze przed zagraniem jej na kuponie.

Nie sugeruj się też za bardzo liczbami, które przedstawiane są na różnych blogach czy serwisach internetowych. Jeżeli statystyki zagranych kuponów prowadzi autor strony, trudno spodziewać się, by publikował on swoje przegrane, prawda?

skuteczne typowanie meczów
skuteczne typowanie meczów

Zarabianie na bukmacherce

Jeżeli szukacie fachowych porad, a jednocześnie zupełnie niemodyfikowanych faktów, zerknijcie na dobre forum bukmacherskie. Przykładem takiego może być znany portal Betonline, gdzie jesteśmy w stanie sprawdzić statystyki każdego użytkownika!

Nietrudno znaleźć zwolenników teorii, która mówi o tym, by wybierać najpopularniejsze typy. Być może taka metoda ma jakieś plusy, ale zawodowi gracze dostrzegają w niej raczej więcej wad niż zalet.

Warto pamiętać o tym, że popularne mecze są bardzo podatne na zmiany kursowe. Trzeba też liczyć się z tym, iż firmy bukmacherskie zachęcają graczy do grania na spotkania, które tylko z pozoru wyglądają na łatwe do typowania.

Jakie typy na mecze wybierać?

Jeżeli chcecie regularnie zarabiać na bukmacherce, skupcie się na szukaniu okazji do zysku we własnym zakresie. A już na pewno nie bierzcie pod uwagę jedynie tego, jaki mecz jest w obecnym momencie najchętniej typowany.

Czym zatem kierować się, by wybierać dobre typy bukmacherskie? Oto kilka punktów, które powinny wam nieco rozświetlić temat w głowie:

  • Graj zawsze zgodnie z własnym sumieniem i głową
  • Nigdy nie dokładaj meczów na „podbicie” kursu
  • Obserwuj zmiany notowań, ale pamiętaj, że wpływ na nie mają również nastroje typerów
  • Unikaj grania na mecze objęte promocjami, bonusami
  • Staraj się nie stawiać meczów, które są popularne wśród graczy

Skuteczne obstawianie w internecie

U bukmacherów pracują prawdziwi eksperci, którzy doskonale wiedzą, jaki mecz można zaproponować w atrakcyjnej promocji. Jeżeli można zyskać spory bonus tylko za zagranie na dany mecz, możecie być niemal pewni, iż w tym pojedynku będzie mogło zdarzyć się dosłownie wszystko!

Porównywarka kursów bukmacherskich
Porównywarka kursów bukmacherskich

Początkujący gracze często „dokładają” mecze z Realem, Bayernem bądź innymi zespołami, które zazwyczaj radzą sobie niemal z wszystkimi w lidze. Teoretycznie są to pewniaki, ale pamiętajmy, że prawie nigdy zespoły nie kończą sezonu bez porażki! Niespodzianki też się zdarzają, a przegranie kuponu przez sensację to nic fajnego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli nie chcecie specjalnie ryzykować, możecie wybrać Zakład Bez Ryzyka u bukmachera online. Oferuje go, między innymi, legalna marka STS, która na start daje graczom 29 PLN bez depozytu jako freebet!

Chcesz odebrać 29 PLN bez wpłaty? Nie ma najmniejszego problemu! Wystarczy, że przy zakładaniu konta u tego bukmachera wykorzystasz kod promocyjny „BETONLINE„! :)


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button