STS kod promocyjny. Bonus bez wpłaty dla każdego!

To nieprawda, że bonus bez wpłaty jest trudny do odebrania. U bukmachera STS wystarczy podać specjalny kod promocyjny, co zajmuje tylko kilka sekund!

STS kod promocyjny. Bonus bez wpłaty dla każdego!
STS kod promocyjny. Bonus bez wpłaty dla każdego!

Kod promocyjny STS w internecie

Obstawianie meczów w STS przez internet to wygodna alternatywa dla tradycyjnego stawiania kuponów w punktach naziemnych. Przekonało się o tym już bardzo wielu typerów, którzy obecnie nie wyobrażają sobie innego sposobu typowania.

Każdy, dosłownie każdy, może wykorzystać STS kod promocyjny. Nie możesz tylko posiadać już konta w STS ani być osobą niepełnoletnią!

Po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym otrzymuje się 29 PLN jako bonus bez wpłaty. Co to właściwie oznacza? Chodzi o to, iż nie musimy deponować żadnych pieniędzy, by wykorzystać otrzymane środki od STS!

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet za darmo w STS

29 PLN to freebet, czyli może być wykorzystany na obstawianie jednego kuponu. Ewentualne wygrane zostają na naszym koncie i możemy je stawiać tak, jak tylko nam się to podoba!

Bonus powitalny w STS to także możliwość odebrania nawet 1000 PLN. Taką kwotę można zgarnąć za dokonanie wpłaty na profil typera. Oczywiście, jest to dodatek do opisywanej przez nas premii bez depozytu!

ZOBACZ VIDEO, jak odebrać bonus u bukmachera STS, a przede wszystkim – jak założyć u niego konto:

Grasz już u tego bukmachera? Zobacz, jak wygląda obecny Fortuna kod promocyjny i czy możesz dzięki niemu także zyskać bonus bez depozytu i to za darmo!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button