Bonus powitalny u bukmachera za darmo

Czy aby odebrać bonus powitalny u bukmachera potrzebujemy środków pieniężnych? Które firmy pozwalają na odebranie premii zupełnie za darmo?

Bonus powitalny u bukmachera za darmo
Bonus powitalny u bukmachera za darmo

Darmowy bonus u bukmachera

Podczas zakładania profilu u bukmachera zawsze liczmy na dodatkowe profity. Zazwyczaj są to tak zwane bonusy powitalne, czyli premie, które otrzymuje się za dokonanie pierwszej, pierwszych dwóch czy nawet pierwszych trzech wpłat na nowo założone konto.

Mimo że promocje na start zazwyczaj są dosć atrakcyjne, wiele osób pyta się, czy można z tego typu ofert korzystać również bez konieczności dokonywania jakichkolwiek wpłat. Wydaje się to niemożliwe, ale rzeczywiście jest taka opcja. I co najważniejsze – może skorzystać z niej dosłownie każdy!

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu 

Jeżeli interesuje nas premia bez depozytu, przede wszystkim musimy zapoznać się z aktualna ofertą wszystkich legalnych firm bukmacherskich. Promocje powitalne potrafią się często zmieniać, dlatego tak istotne jest, by przed dokonaniem rejestracji zawsze upewnić się, czy aby na pewno otrzyma się dokładnie to, na co się liczyło.

Gdzie na ten moment można znaleźć bonusy bez depozytu? Freebet w wysokości 20 PLN udostępnia, między innymi, bukmacher Totolotek. Podobną ofertę do niego ma także firma bukmacherska LV BET.

Początkującym graczom może wydawać się to niewiarygodne, ale nie w każdej sytuacji korzystanie z bonusów za darmo jest korzystne. Niekiedy znacznie lepiej jest wpłacić jakieś środki i odebrać standardową ofertę przygotowaną dla nowych graczy.

Bonus powitalny a freebet

Weźmy pod uwagę największe wady i zalety zarówno standarowych bonusów, jak i freebetów. Na pierwszy ogień niech idą te pierwsze. Przede wszystkim – dają nam okazję do zdobycia większych środków. Po drugie – łatwiej je zazwyczaj obrócić, niż te mniejsze bonusy, które otrzymujemy za darmo.

Oczywiście standarodwe bonusy za depozyt mają także swoje wady. Ta główna to przede wszystkim fakt, że musimy inwestować własne pieniądze, by zgarnąć cokolwiek. Przykładowo, żeby otrzymać 300 PLN za darmo, musimy najpierw 300 PLN wpłacić, czyli – posiadać. W przypadku premii freebet tego typu wymagania nie istnieją!

Jeżeli szukacie jasnej odpowiedzi, czy warto odbierać bonusy bez depozytu, podjęcie decyzji pozostawiamy wam. Na pewno możemy powiedzieć, że tego typu promocje to całkiem ciekawe rozwiązanie, ale ma także pewne wady, o których nie sposób nie wspomnieć czy całkowicie je ignorować.

——-

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button