Bonusy na start od LVBET i NobleBet

Bonusy na strat są niewątpliwie najlepszym sposobem na przyciągnięcie nowych graczy. Ich wysokość szczególnie mocno oddziałuje na wyobraźnię, jednak warto pamiętać, że dodatkowa kasa to nie wszystko, na co mogą liczyć nowi gracz. O czym powinieneś wiedzieć szukając nowych propozycji? Poniżej po krótce opiszemy Ci programy startowe dostępne u największych zawodników na arenie polskich zakładów bukmacherskich – LVBET oraz NobleBet.

Bonusy na start od LVBET i NobleBet

Wysokość bonusu

Nie ukrywajmy, wysokość przyznanego bonusu ma ogromne znaczenie. W końcu są to dodatkowe środki, którymi będziemy mogli obracać. Jak więc sytuacja kształtuje się w przypadku naszych zawodników?

LVBET.PL stawia na wysokie środki. Bonus całkowity przyznawany przez tego operatora może wynieść nawet 3353 zł. Oczywiście jego całkowita wartość jest uzależniona od wysokości Twoich wpłat, ponieważ główna jego część – 3000zł – jest wyliczana od depozytu.

NobleBet w tym zestawieniu wypada słabiej. Każdy nowy gracz może liczyć na maksymalny bonus w wysokości 2020 zł, gdzie 2000 zł to bonus wyliczany od depozytu, a co za tym idzie, przy niskich wpłatach będzie niewielki.

Różnorodność bonusów

Nikt nie lubi ograniczeń. Również w przypadku bonusów startowych oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów. Na szczęście nasi zawodnicy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego przygotowali ofertę o zróżnicowanym zakresie.

Na co mogą liczyć gracze zakładający konto w LVBET? Przede wszystkim na wysoki bonus od depozytu. Jak już wcześniej wspomnieliśmy stanowi on zdecydowaną większość środków bonusowych. A co z pozostałą kwotą?

  • 333 zł bonusu na zakład bez ryzyka,
  • 20 zł bonusu na zakład bez depozytu.

W naszej ocenie propozycja ta jest rzeczywiście ciekawa. Szczególnie korzystnie wypada bonus na zakład bez ryzyka, który z pewnością przypadnie do gustu nowicjuszom w dziedzinie typowania.

NobleBet.pl również stara się urozmaicić swoją ofertę. Jednak ponownie wypada słabiej. Tutaj nowy gracz może zgarnąć 2000 zł w ramach bonusu od depozytu, z kolei kwotę 20 zł otrzyma za uruchomienie aplikacji mobilnej.

Jednak największą uwagę zwraca promocja, która nie jest związana z dodatkowym bonusem. Każdy nowy gracz decydujący się na założenie konta w NobleBet zyska możliwość gry bez podatku przez okres 30 dni od momentu założenia konta. W naszej ocenie to naprawdę dobra propozycja.

Wykorzystanie bonusu

Życie byłoby cudowne, gdyby promocje nie wiązały się z dodatkowymi wymaganiami. Tak jest i w przypadku bonusów przyznawanych przez operatorów. Gracze nie mają pełnej dowolności w kwestii sposobu ich wykorzystania. Zarówno LVBET, jak i NobleBet jasno wskazują, na co mogą być przeznaczone środki otrzymane w ramach bonusu. W większości przypadków są to zakłady AKO, które jak dobrze wiemy wiążą się z większym ryzykiem przegranej.

Dodatkowo środki przyznane w ramach bonusu podlegają konieczności ponownego obrotu. Jest to praktyka powszechnie stosowana u operatorów jednak warto mieć ją na uwadze aby nie przeżyć niepotrzebnego rozczarowania.

Jak widzisz, przygotowane przez LVBET i NobleBet promocje dla nowych graczy wyglądają naprawdę ciekawie. Warto więc założyć konto choćby na próbę. Nie ryzykujesz wiele, a może się okazać, że z którymś z nich będziesz chciał zostać na dłużej.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button