Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych

26

Każdy z nas chciałby mieć wygrane pieniądze jak najszybciej na swoim koncie. U którego bukmachera wypłaty realizowane są najszybciej?

Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych
Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych

Legalni bukmacherzy nie działają już tak, jak jeszcze ładnych kilka lat temu, kiedy nawet na wpłatę pieniędzy trzeba było czekać kilka godzin. Obecnie szybkie przelewy funkcjonują bardzo dobrze i pozwalają nam na grę od razu po zalogowaniu czy założeniu konta.

Szybkie wypłaty wygranych na www.LvBET.pl!

Niestety, nieco inaczej jest z wypłatami wygranych. Cały czas średnio czeka się na księgowanie od jednego do dwóch dni roboczych i mamy tylko nieliczne przypadki, w których wszystko odbywa się znacznie szybciej.

Jeżeli zależy nam na szybkiej realizacji wypłaty wygranych, bez dwóch zdań powinniśmy przyjrzeć się bliżej ofercie bukmachera LvBET. Od momentu zlecenia przelewu wszystko trwa maksymalnie pół godziny.

Innym bukmacherem z funkcją szybkich transferów pieniędzy jest STS. Ten legalny bukmacher również bardzo dobrze się spisuje, kiedy zależy nam na tym, by wygrane pieniądze znalazły się na naszym koncie w miarę szybko. Niestety, współpracuje on nie ze wszystkimi popularnymi bankami w Polsce, co dla niektórych na pewno będzie sporym minusem.

Przypominamy, że cała sprawa dotyczy tylko wypłat wygranych. Wpłaty czy bonusy powitalne przyznawane są od razu! Obecnie tego typu transakcji można dokonywać nawet w bukmacherskich aplikacjach czy na przenośnych stronach internetowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych
5 (100%) 1 vote