Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych

Każdy z nas chciałby mieć wygrane pieniądze jak najszybciej na koncie. U którego bukmachera online są szybkie wypłaty i realizowane są najszybciej?

Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych
Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych

STS szybkie wypłaty u bukmachera

Legalni bukmacherzy nie działają już tak, jak jeszcze ładnych kilka lat temu, kiedy nawet na wpłatę pieniędzy trzeba było czekać kilka godzin. Obecnie szybkie przelewy funkcjonują bardzo dobrze i pozwalają nam na grę od razu po zalogowaniu czy założeniu konta.

U bukmachera STS szybkie wpłaty dostępne są za pośrednictwem PayU oraz Dotpay. Wpłata trwa najczęściej zaledwie kilkanaście sekund. Zdarza się, że trzeba poczekać dłużej ale takie sytuacje wynikają bardzo rzadko z winy bukmachera STS.

Niestety, nieco inaczej jest z wypłatami wygranych u legalnych bukmacherów. Cały czas średnio czeka się na księgowanie od jednego do dwóch dni roboczych i mamy tylko nieliczne przypadki, w których wszystko odbywa się znacznie szybciej.

darmowy zakład w fortunie
Darmowy zakład u bukmachera Fortuna

Bukmacher szybko wypłacający wygrane

Jeżeli zależy nam na szybkiej realizacji wypłaty wygranych, bez dwóch zdań powinniśmy przyjrzeć się bliżej ofercie bukmachera LvBET. Od momentu zlecenia przelewu wszystko trwa maksymalnie pół godziny.

Nie trzeba posiadać u niego żadnego specjalnego konta ani niczego podobnego, by móc korzystać z ekspresowych wypłat. Wszystko wygląda tak samo, jak w przypadku normalnych zleceń tego rodzaju.

Trzeba mieć na uwadze, że nie każdą kwotę da się natychmiast wypłacić. Każdy bukmacher daje pewne ograniczenia, na przykład 5000 złotych na dzień. Dodatkowo, taka usługa jest dostępna tylko w konkretnych bankach, a nie we wszystkich dostępnych na rynku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS szybka wypłata wygranych – ile idą pieniądze?

Innym bukmacherem z funkcją szybkich transferów pieniędzy jest STS. Ten legalny bukmacher również bardzo dobrze się spisuje, kiedy zależy nam na tym, by wygrane pieniądze znalazły się na naszym koncie w miarę szybko. Niestety, współpracuje on nie ze wszystkimi popularnymi bankami w Polsce, co dla niektórych na pewno będzie sporym minusem.

Jak wygląda składanie dyspozycji wypłaty w STS? Proces ten jest na tyle prosty, że poradzi sobie z nim nawet osoba mająca małe doświadczenie z bukmacherką. Oczywiście, w każdym momencie można o pomoc poprosić pracownika Biura Obsługi Klienta.

Ogromną zaletą bukmachera STS jest to, że support działa u niego 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli więc są jakiekolwiek wątpliwości, można skonsultować się w ich sprawie zawsze i wszędzie!

Przypominamy, że cała sprawa dotyczy tylko wypłat wygranych. Wpłaty czy bonusy powitalne przyznawane są od razu! Obecnie tego typu transakcji można dokonywać nawet w bukmacherskich aplikacjach czy na przenośnych stronach internetowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button