Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych

541

Każdy z nas chciałby mieć wygrane pieniądze jak najszybciej na swoim koncie. U którego bukmachera online są szybkie wypłaty i realizowane są najszybciej?

Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych
Bukmacherzy z szybkimi wypłatami wygranych

STS szybkie wypłaty u bukmachera

Legalni bukmacherzy nie działają już tak, jak jeszcze ładnych kilka lat temu, kiedy nawet na wpłatę pieniędzy trzeba było czekać kilka godzin. Obecnie szybkie przelewy funkcjonują bardzo dobrze i pozwalają nam na grę od razu po zalogowaniu czy założeniu konta.

U bukmachera STS szybkie wypłaty również są dostępne za pośrednictwem PayU, Dotpay. Wypłata trwa najczęściej zaledwie kilkanaście minut. Zdarza się, że trzeba poczekać dłużej ale takie sytuacje wynikają bardzo rzadko u bukmachera STS.

Niestety, nieco inaczej jest z wypłatami wygranych u legalnych bukmacherów. Cały czas średnio czeka się na księgowanie od jednego do dwóch dni roboczych i mamy tylko nieliczne przypadki, w których wszystko odbywa się znacznie szybciej.

darmowy zakład w fortunie
Darmowy zakład u bukmachera Fortuna

Jeżeli zależy nam na szybkiej realizacji wypłaty wygranych, bez dwóch zdań powinniśmy przyjrzeć się bliżej ofercie bukmachera LvBET. Od momentu zlecenia przelewu wszystko trwa maksymalnie pół godziny.

Innym bukmacherem z funkcją szybkich transferów pieniędzy jest STS. Ten legalny bukmacher również bardzo dobrze się spisuje, kiedy zależy nam na tym, by wygrane pieniądze znalazły się na naszym koncie w miarę szybko. Niestety, współpracuje on nie ze wszystkimi popularnymi bankami w Polsce, co dla niektórych na pewno będzie sporym minusem.

Przypominamy, że cała sprawa dotyczy tylko wypłat wygranych. Wpłaty czy bonusy powitalne przyznawane są od razu! Obecnie tego typu transakcji można dokonywać nawet w bukmacherskich aplikacjach czy na przenośnych stronach internetowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl