Zawodowy typer. Jak wygląda jego dzień?

Luksusowe samochody, dom z basenem, codzienne zakupy w ekskluzywnych butikach. Jeżeli tak wyobrażacie sobie to, czym na co dzień zajmuje się zawodowy typer – pora zamienić bajkopisarstwo na realizm!

Zawodowy typer. Jak wygląda jego dzień?
Zawodowy typer. Jak wygląda jego dzień?

Zawód? Typer!

Internet to świetnie źródło informacji, ale – niestety – także miejsce pełne pułapek. Tak naprawdę w sieci każdy może napisać to, co tylko mu się podoba. I raczej nie ma szans, by wszystko zweryfikować, a już na pewno nie ma takiej możliwości przeciętny Kowalski.

betfan zawód typer
Jak obstawiać w Betfan bez podatku?

Na pewno już wiele razy każdy z was czytał, na czym polega zawód typer i z czym się on wiąże. Pytanie tylko, czy źródła waszej wiedzy były rzetelne, czy raczej powstawały tylko po to, by zachęcić ludzi do bukmacherki. Jeżeli to drugie – pewnie parokrotnie czytaliście już o ogromnych domach, VIP-owskich wejściach na imprezy dla najbogatszych i tym podobnych. Gdyby to naprawdę tak wyglądało, chyba każdy starałby się zajmować bukmacherką zawodowo!

Dzień z życia typera

Mit numer jeden – jeżeli jestem zawodowym typerem, mogę spać do której chcę, bo nie mam szefa każącego mi stawiać się w pracy o określonej godzinie. Po części jest to prawda, ale pamiętajmy, że typerzy zarabiają na obstawianiu, a okazji na wyhaczenie dobrych kursów nie brakuje takżę wieczorami czy późno w nocy. Osoba zajmująca się typowaniem zawodowo, nigdy nie pozwoli sobie na to, by spać do woli, a następnie wylegiwać się w łóżku. W ten sposób naraża się na stratę środków, a przecież nie ma stałej pensji, jak szeregowy pracownik korporacji.

Recenzja bukmachera Fortuna – SPRAWDŹ!

Jeżeli uważacie, że życie typera jest bardzo wygodne, bo może pracować z dowolnego miejsca na świecie – grubo się mylicie. Poważnie zajmujący się obstawianiem musi mieć stały dostęp do dobrego internetu i nie zaryzykuje tego, że zostanie mu to odebrane. Druga rzecz – wyjazdy kosztują, a przecież wydając zbyt dużo pieniędzy, typer pozbawia się gotówki, która jest potrzebna do zawierania zakładów!

Takich mitów i innych można wymieniać bardzo wiele. Oczywiście, zawodowi typerzy potrafią zarabiać znacznie więcej, niż przeciętna osoba w Polsce, mają też więcej swobody, gdy inni martwią się deadlinem. Nie każdy jednak nadaje się do tego, by wieść takie życie. I warto to sobie uświadomić!

Jak zawodowo obstawiać mecze?

Jeżeli chcecie zająć się obstawianiem meczów zawodowo, najpierw musicie osiągać sukcesy w tej materii, grając okazjonalnie. Nauczycie się dobrze analizować wydarzenia sportowe, zarządzać budżetem i stresem. Kolejnym krokiem będzie regularne zarabianie według wyznaczonej strategii. Dopiero, gdy zobaczycie, że cały czas zarabiacie, natomiast praca zaczyna wam tylko przeszkadzać – cóż, dopiero wtedy myślcie o poważniejszych zmianach.

Zanim zmienimy zawód, sprawdźmy, czy statystyki pokazują, że jesteśmy dobrzy w obstawianiu!

Przechodząc na zawodostwo bukmacherskie, nie możemy pozwolić sobie na brak jakichkolwiek oszczędności na koncie bankowym. W przypadku tradycyjnej pracy większość materiałów niezbędnych do wykonywania obowiązków otrzymujemy za darmo. W przypadku bukmacherski sami musimy zająć się sprzętem komputerowym, pieniędzmi na grę oraz życie. Ogarnięcie tego wszystkiego nie jest tak proste, jak niektórym się wydaje.

Czy na bukmacherce da się zarobić?

Wielu początujących graczy pyta się, czy na obstawianiu da się zarabiać. Odbierają bonus powitalny, zaczynają typować według zasad, jakie znaleźli gdzieś w internecie i nagle… porażka za porażką. Wydaje im się wtedy, że branża bukmacherska to jedno wielkie oszustwo. Nic bardziej mylnego. Trzeba tylko pamiętać, że wygrywają regularnie tylko nieliczni. Reszta natomiast zapewnia im środki, a także pieniądze składające się na zarobek bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie potrafi w ciągu jednego dnia przynieść nam tysiąc czy kilka tysięcy zysku dziennie. Nawet zawodowocm zdarzają się jednak także wpadki i przy ustalaniu domowego budżetu biorą to pod uwagę! Dopiero rozpoczynający przygodę z bukmacherką mają błędne przekonanie, że zawodowcy tylko zarabiają, a ich kupony na kilka tysięcy jednego dnia to zysk na czysto. „Wypłata” przychodzi jednak raz w miesiącu – to wtedy zawodowiec sprawdza zyski i straty oraz wszystko sumuje!

Kto może zostać zawodowym typerem?

Teoretycznie – każdy. Praktycznie – mało kto. Raczej niewiele osób jest w stanie poświęcić wiele wolnego czasu na analizy wszystkiego, co związane ze sportem. Niektórzy nie mają też talentu w reagowaniu na stresowe sytuacje czy presję czasu. Istotne jest też odpowiednie zarządzanie pieniędzmi, a do tego stworzony jest mało kto!

Praca w domu nie jest tak prosta, jak się wydaje!
Praca w domu nie jest tak prosta, jak się wydaje!

Nie chcemy was jednak zupełnie zniechęcać do zawodostwa. Jeżeli rzeczywiście widzicie w nim swoją przyszłość, walczcie o swoje marzenia. Przecież profesjonalistów jest niewielu, ale jednak są i mają się naprawdę dobrze. No, chociaż zamiast w wielkich willach mieszkają w domach gdzieś na granicach dużych miast. Ale to tylko jedna, malutka różnica pomiędzy tym, co jest w rzeczywistości a obrazkami, jakie można znaleźć w internecie.

bukmacher sts bonus bez depozytu za darmo
Darmowy bonus 29 PLN bez wpłaty własnej – Kod promocyjny: BETONLINE

——-

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

1 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button