Skuteczne sposoby na obstawianie meczów

Wszyscy chcieliby wygrywać u bukmachera jak najwięcej, ale potrzebne jest do tego poznanie skutecznych sposób na obstawianie. Czy takie w ogóle istnieją? Sprawdziliśmy!

Skuteczne sposoby na obstawianie meczów
Skuteczne sposoby na obstawianie meczów

Jeżeli będziecie chcieli w internecie poszukać sprawdzonych strategii bukmacherskich czy też systemów, na pewno znajdziecie wiele stron, jakich szukaliście. Jest jednak w tym przypadku jedno małe „ale” – takie witryny powstały dokładnie po to, by każdy przeczytał to, co chciał i dał się przekonać do tego, że istnieje niezawodny system bukmacherski, który przynosi regularne zyski i to – rzecz jasna – bez żadnego wysiłku.

Skuteczne obstawianie meczów

W życiu jest tak, że raczej trudno otrzymać coś za darmo. W przypadku bukmacherki wcale nie jest inaczej, chociaż znajdą się śmiałkowie, którzy będą chcieli was przekonać, iż jest zupełnie inaczej. Jeżeli rzeczywiście istniałyby systemy dające ogromne zyski przy odrobinie chęci, nikt z nas nie musiałby pracować, a same firmy bukmacherskie dość szybko przestałyby istnieć.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nikt nie twierdzi, że regularne wygrywanie jest niemożliwe. Trzeba jednak patrzeć na wszystko realnie – nawet najlepszym typerom zdarzają się mniejsze bądź większe wpadki. Nie powinno to jednak od razu znięchęcać do obstawiania. Tym bardziej, że przecież ryzyko zawsze jest wliczone w hazard.

Jak dobrze grać u bukmachera?

Jeżeli chcecie grać u bukmachera tak dobrze, jak to tylko jest możliwe, nie musicie wcale uczyć się bezsensowych regułek czy zasad, jakich należy się kurczowo trzymać. Najważniejsze jest zawsze trzeźwe myślenie. Bez niego, ani rusz!

Skuteczne obstawianie meczów u bukmachera sprowadza się przede wszystkim do tego, by grać zgodnie z własnymi przekonaniami oraz tym, co sobie założyliśmy. Bardzo istotne jest zrobić sobie dopuszczalny limit przegranych na dany dzień (tylko taki, który rzeczywiście jesteście w stanie osiągnąć w złym dniu!) i pod żadnym pozorem nigdy nie zmieniać z góry przyjętych reguł. I to nawet wtedy, gdy wydaje się, że właśnie pod sam koniec dnia wpadł wam w oko prawdziwy pewniak, który po prostu „musi” wejść.

Bonus powitalny u bukmachera to dobra rzecz. Ale..
Bonus powitalny u bukmachera to dobra rzecz. Ale..

To nieprawda, że aby obstawiać z dużą skutecznością potrzebujemy tylko i wyłącznie szczęścia. Tak mówią zazwyczaj ci, którzy nigdy nie podchodzili zbyt poważnie do tematu analizy sportowej oraz innych tego typu elementów. Ich poznanie jest kluczem do osiągania dobrych wyników w zakładach bukmacherskich!

Podstawowe błędy typerów

Każdy z nas popełnia błędy, ale początkującym graczom bukmacherskim zdarza się im niekiedy bardzo wiele. Przeed wszystkim – nie zwracają uwagi na przeznaczony na grę budżet. Dla zawodowców jest czymś niedopuszczalnym, by grać kupon za 100 złotych, mając na koncie dwa razy tyle. Owszem, w ten sposób możemy wygrać znacznie więcej, niż przy skromniejszych stawkach. Musimy liczyć się jednak z tym, że z perspektywą dużych zysków zawsze w parze idzie ewentualna strata, która będzie bardzo nieprzyjemna dla naszego portfela.

Pamiętajcie też o tym, by rozważnie obracać bonusy relaod oraz inne podobne premie i nigdy nie traktować ich jako podstawowego źródła transferu pieniędzy przeznaczonych na obstawianie. To prawdziwa pułapka, ponieważ warunki obrotu często dla początkujących są czymś nie do przejścia. Tym samym tracą nie tylko swoje pieniądze, ale także te przekazane przez bukmachera.

No i co najważniejsze – nigdy nie traktujcie typów zamieszczanych przez internet jako bocznej furtki do osiągnięcia sukcesu w bukmacherce. Jeżeli chcecie wygrywać regularnie i nauczyć się czegoś pożytecznego, przede wszystkim musicie się edukować, wyciągać wnioski z przegranych i grać na kuponach głównie te typy, które udało wam się wyhaczyć w ofercie dostępnej w danym portalu do obstawiania.

System bukmacherski dla początkujących

Nigdy nie graj tylko „gotówców” z internetu. Zawsze staraj się sam analizować mecze!

Jeżeli chcecie, by ktoś podał wam złoty środek na to, jak od pierwszego dnia przygody z bukmacherką wygrywać duże pieniądze – trafiliśmy w złe miejsce. Nie chcemy nikogo oszukiwać i dlatego mówimy szczerą prawdę. Aby wygrywać u buka, najpierw trzeba włożyć w to nieco wysiłku. Jeżeli więc chodzi o system bukmacherski dla osób początkujących, pamiętajcie o tym, że najważniejsze są:

  • Cierpliwość
  • Obranie realnego celu
  • Nauka nowych metod obstawiania czy analizy
  • Zarządzanie budżetem na miarę najlepszych!

Początki nigdy nie są łatwe, stąd też pierwszy punkt taki, a nie inny. Musicie pamiętać, że sukces przychodzi z czasem, a droga do niego nie jest i nigdy nie będzie prosta i łatwa do pokonania niczym niemiecka autostrada.

——-

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button