Czym są bonusy reload?

Pojęcie bonusu reload przewija się przez różnego rodzaju strony bukmacherskie bardzo często. Czym jest ten rodzaj premii i w jaki sposób można z niej korzystać?

Czym są bonusy reload?
Czym są bonusy reload?

Zakładając konto u bukmachera, zazwyczaj otrzymujemy na start bonus powitalny, czyli specjalny prezent, który możemy wykorzystać na obstawianie. Zazwyczaj taką premię na start otrzymuje się za złożenie pierwszego depozytu na konto bukmacherskie, chociaż zdarzają się strony, gdzie gracz wynagradzany jest także przy drugim czy trzecim przelewie.

Bonus reload. Co to takiego?

W tym momencie dochodzimy do miejsca, w którym nie sposób nie wspomnieć o tytułowych bonusach reload. Jeżeli w swoim życiu liznęliście trochę angielskiego, na pewno dość szybko rozszyfrowaliście tę tajemniczą nazwę, a co za tym idzie – doskonale wiecie, czym jest ten rodzaj premii.

Najprościej rzecz ujmując, bonusy reload umożliwiają nam zgarnięcie zupełnie darmowych środków po dokonaniu X wpłaty. Taki rodzaj prezentu jest stosowany przy okazji różnych dużych imprez sportowych, ale i nie tylko. Zazwyczaj bukmacher ogłasza wówczas na oficjalnej stronie lub blogu, że podwaja lub daje 50% wszystkich wpłat graczy w określonym czasie.

Bonusy reload a premia powitalna

Bonusy powitalne to rodzaj doładowania konta nowego gracza, a bonusy reload – pieniężny prezent otrzymywany za zasilenie profilu, którego jesteśmy posiadaczami od dłuższego czasu. Czy to jedyna różnica? I tak, i nie. Sprawdźmy, jak to wygląda dokładnie.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno bonusy powitalne są bardziej kuszące. Nie ma co ukrywać, że firmom bukmacherskim zależy na tym, by przyciągnąć do siebie nowych graczy. Właśnie dlatego powstają premie, takie jak bonus powitalny Etoto, który po pierwszych trzech wpłatach pozwala nam zyskać do 2100 PLN!

W tradycyjnych bonusach reload nie ma mowy o czterocyfrowych doładowaniach, a jeżeli nawet – to bardzo rzadko, przy okazji najbardziej znanych imprez sportowych. Na szczęście, jest inna, bardzo istotna zaleta tego rodzaj promocji – warunki obrotu.

Decydując się na odebranie bonusu na start w zakładach bukmacherskich, musimy pamiętać o tym, że wypłata zgarniętych środków możliwa jest dopiero po tym, jak obrócimy je konkretną ilość razy. Mimo że w przypadku premii reload także nie otrzymujemy nic dosłownie „za darmo”, tutaj warunki do spełnienia są zazwyczaj dość przyjazne dla użytkownika.

Bonus reload Lvbet
Bonus reload Lvbet

Strony bukmacherskie z bonusami

Jeżeli chcemy korzystać z bonusów bukmacherskich dość regularnie, musimy znaleźć stronę, gdzie tego rodzaju premie przyznawane są często. Aby chociaż trochę ułatwić wam zadanie, przygotowaliśmy na dole listę bukmacherów, u których najczęściej można znaleźć oferty dla stałych graczy z bonusami za kolejne wpłaty.

Gdzie bonusy reload?

Zestawienie podane powyżej nie powinno sugerować, że tylko w wymienionych firmach bukmacherskich da się znaleźć bonusy reload. To jednak właśnie u nich takich premii jest najwięcej – czasem nawet jedna czy dwie w tygodniu (ale to też przy okazji większych działań marketingowych danej firmy).

Czy warto zakładać konto na daje stronie tylko i wyłącznie dlatego, że można w niej znaleźć wiele doładowań za kolejne depozyty? Zdania na ten temat są podzielone – najlepiej, jeśli sami weźmiecie pod uwagę wszystkie za i przeciw. Pamiętajcie, że wszystkie bonusy prędzej czy później trzeba obrócić, a to niekiedy bywa uciążliwe.

Freebet to nie bonus reload!
Freebet to nie bonus reload!

Naszym zdaniem odbieranie wszystkich promocyjnych pieniędzy, jakie są nam oferowane, jest trochę pozbawione sensu. Nie oznacza to jednak, iż powinniśmy całkowicie ignorować wszystkie akcje dostępne u bukmacherów. Warto znaleźć rozwiązanie pośrednie, w którym nie będziemy na każdym kroku musieli stawiać przyznanych nam pieniędzy konkretną ilość razy.

Na koniec jedna mała uwaga – zawsze musicie mieć na uwadze, że różnego rodzaju promocje u bukmachera ulegają zmianom. Jeżeli chcecie uniknać nieporozumień, zawsze przed rejestracją w danym miejscu sprawdzajcie, czy aby znajduje się tam dokładnie to, na co liczycie. Nie bez znaczenia jest także wysokość bonusu powitalnego czy częstotliwość organizowania w późniejszym czasie innych godnych uwagi akcji.

——

LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button