40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET!

Jest jeden, prosty sposób na to, by zdobyć bonus na Wirtualne Sporty LvBET. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak odebrać 40 PLN, trafiłeś w dobre miejsce!

40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET!
40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET!

Bonusy na sporty wirtualne w LVbet

W dniach 24-30 grudnia lubimy poświętować i odpocząć, ale LvBET postanowił wynagrodzić tych, którzy znajdą chociaż chwilę na to, by postawić na ulubione Wirtualne Sporty.

Oferta dostępna jest dla każdej osoby zarejestrowanej u bukmachera LvBET. Nie trzeba się do niej zapisywać – wszyscy kwalifikują się automatycznie, a ewentualnego bonusu można nie przyjąć.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

40 PLN premii trafi tylko i wyłącznie do graczy, którzy w okresie od 24 do 30 grudnia obrócą w dziale Wirtualne Sporty LvBET co najmniej 100 PLN.

Do promocji kwalifikują się jedynie zakłady zagrane po kursie wynoszącym 1.50 lub więcej. Nie istnieje żaden wymóg, który by wymuszał na nas, czy mamy zagrać jeden, dwa czy kilka kuponów.

Jeżeli nie masz konta w LvBET, a interesuje cię ta oferta specjalna, możesz dokonać rejestracji w trakcie trwania promocji i tym samym wziąć w niej udział. Proces otwarcia profilu do obstawiania jest wyjątkowo prosty.

Rejestracja w LvBET odbywa się za pośrednictwem formularza online dostępnego na oficjalnej stronie bukmachera. Przy zakładaniu konta możliwe jest opcjonalne podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button