Bukmacher Milenium ze zwrotem na hit Premier League!

Sobotni hit angielskiej ekstraklasy Liverpool – Arsenal gracze bukmachera Milenium mogą obstawiać bez żadnego ryzyka. Jak dokładnie to wygląda? Sprawdzamy!

Bukmacher Milenium ze zwrotem na hit Premier League!
Bukmacher Milenium ze zwrotem na hit Premier League!

Milenium promocje bukmacherskie 2019

Promocja dostępna jest tylko w dniu 29 grudnia, co nie oznacza, że Milenium nie organizuje tego typu ofert także w innych terminach. Jeżeli chcecie być na bieżąco z podobnymi promocjami, śledźcie naszą stronę internetową.

Aby otrzymać pełny zwrot stawki za typ na mecz Liverpool – Arsenal, musisz spełnić tylko jeden, prosty warunek – zagrać w ciągu dnia zakłady za łączną kwotę min. 40 PLN.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupony promocyjne muszą być zagrane za 20 PLN. Dokładnie taka stawka podlega zwrotowi i nie ma od tego żadnych wyjątków. Warto jednocześnie przypomnieć, że pod uwagę bierze się jedynie pierwszy kupon zagrany na spotkanie objęte ofertą.

Jak odebrać zwrot u bukmachera?

Cashback bukmacherski jest przyznawany automatycznie. Może go odebrać każdy bez względu na staż bukmacherski oraz w Milenium i nie tylko.

Promocja obowiązuje tylko w dniu 29 grudnia, a dzięki niej można obstawiać tak, jak by robiło się to bez podatku, a na dodatek zupełnie legalnie!

Jeżeli nie masz konta w Milenium, założysz je bardzo szybko na oficjalnej stronie internetowej tego bukmachera. Poniżej wpisaliśmy dla was aktualny Milenium kod bonusowy, który możecie opcjonalnie podać w formularzu online!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button