Jak skorzystać z kodu promocyjnego TOTALbet i zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Aktualnie wiele osób zastanawia się nad wyborem nowego podmiotu hazardowego… Sporo ludzi finalnie decyduje się na TOTALbet. Czy ta firma bukmacherska jest jednak legalna? Jakie bonusy oferuje na start? Co trzeba zrobić, aby z nich w ogóle skorzystać? O tym wszystkim dowiesz się, jak tylko zapoznasz się z poniższym poradnikiem.

TOTALbet

Czy firma bukmacherska TOTALbet jest legalna?

Aby się o tym przekonać, warto tradycyjnie wejść na https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Co to za portal internetowy? Jest to serwis rządowy, który na bieżąco aktualizuje wszystkie informacje na temat podmiotów hazardowych, które zdecydowały się działać zgodnie z przepisami na terenie naszego kraju. W tym zacnym gronie jest TOTALbet. Z powyższego serwisu internetowego można dowiedzieć się, że pełna nazwa tej spółki kapitałowej to TOTALbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o. Główny adres to Warszawa 04-190, ul. Jubilerska 10. Z tego portalu online możesz również dowiedzieć się o numerze wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, który jest następujący: 0000662497. W tym momencie TOTALbet nie oferuje możliwości obstawiania stacjonarnego. Jeśli chcesz, to możesz grać tylko online. Nie da się jednak ukryć, że i tak zdecydowanie więcej osób wybiera to właśnie konkretne rozwiązanie.

Kod promocyjny: dlaczego warto go wpisać w czasie rejestracji?

Na jaki bonus na start mogą zdecydować się osoby pełnoletnie, które zdecydowały się po raz pierwszy na tę firmę bukmacherską? Aktualnie (stan na 7 czerwca 2023 roku) TOTALbet oferuje zwrot za pierwszy przegrany zakład do kwoty wynoszącej nawet 200 PLN. Jak skorzystać z tego bonusu na dzień dobry? W czasie zakładania konta za pomocą strony meczyki.pl/bukmacherzy/totalbet-kod-promocyjny/118 wpisz kod promocyjny totalbet. Brzmi on „BEZRYZYKA”. Dodatkowo trzeba zaznaczyć zgody marketingowe. Co dzieje się dalej? Możesz wpłacić pieniądze, a potem zagrać swój pierwszy zakład. Warto zaś w tym miejscu dodać, że ta firma bukmacherska oferuje znakomite warunki do obstawiania. W końcu można zdecydować się na rozmaite dyscypliny. Zainteresowani gracze mają zatem bardzo dużo opcji do dyspozycji. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na sporty najbardziej popularne lub niszowe itp.

Co jeszcze zrobić, aby otrzymać bonus na start?

Wykonałeś już powyższe kroki? Aby zainkasować bonus na start od TOTALbet, musisz jeszcze obrócić swoim wpłaconym depozytem cztery razy. Dzięki temu zgarniesz freebety. Co ważne, podmiot hazardowy TOTALbet gwarantuje to, że wszystkie bonusy od razu po spełnieniu warunków trafią na Twoje konto! Nie dziwi zatem, że coraz więcej osób chętnie decyduje się na zarejestrowanie w tym konkretnym bukmacherze. Poza świetnymi warunkami na start plus bogatą ofertą pod kątem obstawiania, możesz jeszcze liczyć na wysokie kursy. A dzięki nim Twoje wyniki mogą być naprawdę okazałe, prawda? Należy zaznaczyć, że TOTALbet oferuje wiele promocji nie tylko dla osób początkujących, ale również dla swoich stałych klientów.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button