5 rzeczy, na polu których Bwin wyróżnia się na polskim rynku

Osoby oczekujące nowego bukmachera na polskim rynku mogą być usatysfakcjonowane. Swoją działalność w Polsce rozpoczął bowiem – po raz kolejny – bukmacher Bwin. Po zniknięciu z naszego kraju (za sprawą ustawy hazardowej, która narzuciła na nim wymóg licencyjny), znów planuje walczyć o polskiego klienta. Spoglądając na to, w jaki sposób to robi, z całą pewnością można spojrzeć na niego przychylnym okiem. Czym jednak dokładnie wyróżnia się pośród wszystkich innych firm działających w naszym kraju? O tym – poniżej.

bwin w polsce
5 rzeczy, na polu których Bwin wyróżnia się na polskim rynku

1. Doświadczenie na rynku

Bwin jak najbardziej jest w stanie konkurować na polskim rynku pod względem doświadczenia. Zwłaszcza że… wykupił najstarszego polskiego bukmachera (był nim Totolotek). Choć STS powstał w tym samym roku, a Fortuna dwa lata wcześniej, on posiada zdecydowanie największe obycie na rynkach zagranicznych. To pozwala mu być o krok przed innymi bukmacherami. Jak sugerują pojawiające się w sieci na temat Bwin opinie, bardzo szybko wprowadza nowości, często będąc na ich polu pionierem. Niewykluczone, że i w Polsce przejmie tę rolę od STS.

2. Oferta bonusowa

W Polsce najistotniejsze w kontekście promocji i pozyskiwania nowych klientów wydaje się prezentowanie jak najlepszej oferty promocyjnej. Bwin na pewno pod tym względem nie odstaje od topowych polskich bukmacherów. Oddaje nam zatem do dyspozycji solidny bonus powitalny, ale też wiele promocji kierowanych również do stałych użytkowników. Co istotne, organizuje je cyklicznie i regularnie, dzięki czemu jest w stanie stale utrzymywać ich zainteresowanie.

3. Oferta kursowa

W Bwin i STS rejestracja daje nam dostęp do świetnej oferty kursowej na wiele wydarzeń sportowych. Bukmacher wyróżnia się w jej obrębie w szczególności na polu bardziej niszowych sportów. Chodzi tutaj między innymi o:

  • krykiet,
  • bilard,
  • wyścigi konne,
  • golf,
  • dartsy.

Oczywiście bukmacher pokrywa również popularne dyscypliny sportu. Bez wątpienia będzie chciał prezentować konkurencyjną ofertę na piłkę nożną, która w naszym kraju generuje bukmacherom zdecydowanie największy przychód. Podobnie jak w STS online.

4. Aplikacja mobilna

Mocną stroną bukmachera Bwin jest z pewnością jego aplikacja mobilna, która działa szybko, bezproblemowo, a przede wszystkim najeżona jest funkcjonalnościami kluczowymi dla wszystkich osób obstawiających zakłady bukmacherskie. Dzięki niej można korzystać z systemu szybkiego logowania, robić użytek z powiadomień push i czerpać pełnię z oferty bukmachera. Bez konieczności korzystania z jego serwisu głównego.

5. Transmisje spotkań sportowych

W Bwin bez depozytu jesteśmy w stanie pozyskać wgląd na wszystkie oferowane przez niego transmisje meczów. Dopiero po obstawieniu jednak będziemy w stanie je oglądać. Zdecydowanym atutem Bwina jest olbrzymi ich wybór. Operator nawiązał współpracę z mnóstwem federacji i organizacji sportowych, dzięki czemu można oglądać u niego stream online wiele rozgrywek i lig (nie tylko piłkarskich) – całkowicie za darmo. Buk z pewnością jest w stanie podjąć rywalizację z topowymi polskimi operatorami, którzy do tej pory na tym polu nie mieli sobie równych.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button