BEM Operations Limited (Betclic) z licencją w Polsce

Spółka BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie otrzymała pod koniec września 2018 roku licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Jaki znany bukmacher kryje się pod tą nazwą?

BEM Operations Limited z licencją w Polsce
BEM Operations Limited z licencją w Polsce

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów można znaleźć informację na temat tego, że nowym legalnym bukmacherem jest:

BEM Operations Limited to Betclic?

„BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.”

Czy przeciętnemu graczowi powinno to coś mówić? I tak, i nie. Warto jednak przybliżyć nieco sylwetkę spółki Pejot 1. Podobna zarejestrowana jest, między innymi, w Portugalii, a stoi za nią… BetClic!

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„Doczekaliśmy się w końcu poważnego bukmachera w Polsce, mam nadzieję że Betclic pokaże dotychczasowym bukmacherom w Polsce jak powinny wyglądać profesjonalne zakłady bukmacherskie online.” – typer z betonline.net.pl

Jeszcze nie tak dawno można by powiedzieć, że BetClic to prawie najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Zmieniło się to po ustawie hazardowej z roku 2017, kiedy to wspomniana marka musiała zrezygnować z prowadzenia działalności w naszym kraju.

Licencja dla BetClic to bardzo dobra wiadomość dla typerów z Polski, natomiast zła dla firm, które do tej pory królowały na naszym rynku albo zaczynały się na nim wybijać (bukmacher Forbet).

Kiedy dokładnie BetClic wystartuje w Polsce na razie nie wiadomo. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w roku 2018, ponieważ strona bukmachera jest w zasadzie gotowa do użycia.

Oczywiście, musimy pamiętać o tym, że BetClic nie będzie mógł w Polsce oferować innych swoich produktów taki jak poker online czy kasyno w internecie.

————-

Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button