BEM Operations Limited (Betclic) z licencją w Polsce

Spółka BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie otrzymała pod koniec września 2018 roku licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Jaki znany bukmacher kryje się pod tą nazwą?

BEM Operations Limited z licencją w Polsce
BEM Operations Limited z licencją w Polsce

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów można znaleźć informację na temat tego, że nowym legalnym bukmacherem jest:

BEM Operations Limited to Betclic?

„BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.”

Czy przeciętnemu graczowi powinno to coś mówić? I tak, i nie. Warto jednak przybliżyć nieco sylwetkę spółki Pejot 1. Podobna zarejestrowana jest, między innymi, w Portugalii, a stoi za nią… BetClic!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

„Doczekaliśmy się w końcu poważnego bukmachera w Polsce, mam nadzieję że Betclic pokaże dotychczasowym bukmacherom w Polsce jak powinny wyglądać profesjonalne zakłady bukmacherskie online.” – typer z betonline.net.pl

Jeszcze nie tak dawno można by powiedzieć, że BetClic to prawie najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Zmieniło się to po ustawie hazardowej z roku 2017, kiedy to wspomniana marka musiała zrezygnować z prowadzenia działalności w naszym kraju.

Licencja dla BetClic to bardzo dobra wiadomość dla typerów z Polski, natomiast zła dla firm, które do tej pory królowały na naszym rynku albo zaczynały się na nim wybijać (bukmacher Forbet).

Kiedy dokładnie BetClic wystartuje w Polsce na razie nie wiadomo. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w roku 2018, ponieważ strona bukmachera jest w zasadzie gotowa do użycia.

Oczywiście, musimy pamiętać o tym, że BetClic nie będzie mógł w Polsce oferować innych swoich produktów, takich jak poker online czy kasyno w internecie.

————-

Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

4.6 / 5. Ocen: 8

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button