Powiększ wygrane u bukmachera LVbet!

Chcesz z każdym kuponem postawionym w weekendy ligowe zdobywać aż o 14 procent więcej, niż normalnie? Sprawdź, w jaki sposób można to zrobić i czy wiąże się to z jakimiś niemiłymi konsekwencjami.

Powiększ wygrane u bukmachera LVbet!
Powiększ wygrane u bukmachera LVbet!

Większe wygrane w zakładach LVbet

Obstawianie najważniejszych europejskich lig piłkarskich to ulubione zajęcie wielu typerów. Właśnie dlatego legalny bukmacher LVbet przygotował promocję, w ramach której każdy może otrzymać doładowanie wygranych w wysokości 14 procent!

Promocja obowiązuje do początku października. W każdy weekend inna liga jest objęta ofertą, a co za tym idzie – można odbierać bonusy, stawiając na różne rozgrywki toczone w Europie.

15 – 17.09Anglia 1. Liga
22 – 23.09Hiszpania 1. Liga
29 – 30.09Włochy 1. Liga
6 – 7.10Niemcy 1. Liga

Jeżeli chcesz zapisać się do tej promocji, wystarczy, że odwiedzisz stronę LVbet. Nie jest wymagany żaden kod promocyjny! Pamiętaj jednocześnie, że oferta dotyczy nie tylko zakładów przedmeczowych, ale także o Live, co daje jeszcze większe pole do popisu!

Do oferty nie kwalifikują się żadne typy postawione w inny sposób, niż aplikacja mobilna bukmachera. W przypadku jakichkolwiek pytań, warto napisać do Biura Obsługi Klienta LVbet.

W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć oferty specjalnej, LV BET daje sobie prawo do zamknięcia profilu użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button