Happy Hours w Fortunie. 14% wygranych więcej!

Firma bukmacherska Fortuna organizuje w każdy wtorek i środę z Ligą Mistrzów specjalne Happy Hours, czyli godziny z wyższymi wygranymi! Już teraz możesz sprawdzić, w jaki sposób skorzystać z tej promocji.

Happy Hours w Fortunie. 14% wygranych więcej!
Happy Hours w Fortunie. 14% wygranych więcej!

Większe wygrane w Fortunie – Oferta Happy Hours

Każda osoba zarejestrowana na stronie Fortuna ma prawo do skorzystania z godzin z wyższymi wygranymi. W tym celu wystarczy wejść na www.eFortuna.pl w godzinach 17.00-18.00 we wtorki i środy, w których rozgrywane są mecze Ligi Mistrzów.

W promocji liczą się tylko i wyłącznie kupony zagrane za minimum 20 PLN. Musisz postawić minimum 3 typy, byś zakwalifikował się do zgarnięcia premii w wysokości 14%!

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Dotyczy to także innych specjalnych akcji oraz produktów, które pojawiają się w Fortunie w trakcie trwania „szczęśliwych godzin”.

Doładowanie wygranych trzeba dodać do kuponu ręcznie. Po zawarciu kuponu nie można go już modyfikować!

Nie będziesz mógł skorzystać z bonusu 14 procent, jeśli zdecydujesz się na przedwczesne zamknięcie kuponu z funkcją „Early Cash Out”.

Nie ma ograniczeń co do ilości zagranych kuponów promocyjnych dziennie. Liczą się, oczywiście, tylko te zagrane między godziną 17.00 a 18.00.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button