Bonusy powitalne. Bez depozytu i za wpłatę!

Przy zakładaniu konta w Zakładach Bukmacherskich bardzo często oferuje się nam bonus powitalny. Czym właściwie on jest, czy warto z niego korzystać i… gdzie obecnie jest on najwyższy?

Bonusy powitalne. Bez depozytu i za wpłatę!
Bonusy powitalne. Bez depozytu i za wpłatę!

Bonusy powitalne za darmo

Wszystkie bonusy powitalne u bukmacherów otrzymujemy za darmo. Oznacza to, że za konkretną sumę pieniędzy nie musimy w żaden sposób płacić. Oczywiście, jak zapewne się już domyślacie, jest jedno „ale”. Otóż, aby większość z oferowanych bonusów otrzymać, trzeba dokonać wpłaty na nowo zarejestrowane konto w Zakładach Bukmacherskich.

Premia na start liczona na podstawie pierwszego depozytu jest najpopularniejsza w chwili obecnej u legalnych bukmacherów w naszym kraju. Ten rodzaj prezentu znaleźć można, między innymi, w Forbet czy u bukmachera LV BET.

Gdzie najlepszy bonus na start?

Nie można jednoznacznie określić, gdzie bonus powitalny jest najlepszy. Jedni gracze cenią sobie przede wszystkim wielkość otrzymywanej premii, natomiast inni bacznie przyglądają się warunkom obrotu (o tym za chwilę!). Jeżeli więc chcecie sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki bonus u bukmachera wybrać, radzimy przede wszystkim zapoznać się z ich rodzajami, a dopiero potem myśleć o podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.

Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę? Nie tylko na to, ile bukmacher nam oferuje, ale także za co. Może się okazać, że za pierwszy depozyt otrzymamy 1000 PLN, ale będziemy musieli tę kwotę obrócić trzy razy, czyli łącznie zagrać za 3000! Nie będzie to na pewno łatwe zadanie. A na pewno trudniejsze, niż w przypadku niższego obrotu premii w wysokości 200 czy 400 PLN. Innymi słowy, wielkość to nie wszystko! ;)

Bonus bez depozytu u legalnych bukmacherów

Gracze najczęściej wyszukują u bukmacherów bonusów bez depozytu. Nie ma się co im dziwić, bo w końcu te tego typu premie pozwalają nam na odbieranie środków na obstawianie bez konieczności dokonywania wpłat. Tutaj także trzeba spełnić pewne warunki, by dane pieniądze wypłacić, ale przecież nie musimy w żaden sposób inwestować własnych, a to już spora zaleta.

Bonus powitalny Forbet
Bonus powitalny Forbet

Gdzie można dostać bonus bez depozytu? Na ten moment oferuje go, między innymi, Totolotek, a także wspomniany już LV BET. Na każdej z tych stron należy spełnić pewne warunki, z którymi warto się zapoznać jeszcze przed odebraniem konkretnego prezentu!

No deposit czy premia za wpłatę?

Nie zawsze, jednak czasem trzeba stanąć przed wyborem, czy decydujemy się na wybranie premii bez depozytu, czy takiej, gdzie wymagana jest udział naszych środków. Wybór pomiędzy tymi dwoma bonusami nie jest łatwy, ale trzeba mieć świadomość, że każdy z nich ma zarówno wady, jak i zalety.

Jeżeli wiecie, że zostaniecie u danego bukmachera na dłużej, a nie jest to wasza jednorazowa przygoda, na pewno lepiej wybrać bonus za wpłatę. Nie ukrywajmy, że nikt z nas nie lubi dawać niczego za darmo. Jeżeli dany portal oferuje nam bonus z depozytem oraz bez, to wiadomo, że bardziej wynagrodzi tych, którzy postanowili zdeponować swoje środki.

https://www.youtube.com/watch?v=WiOCMkWM2Dk

Oczywiście, nikt nie mówi, że bonus no deposit jest pozbawiony zalet. Dzięki niemu możemy zdobyć środki na obstawianie, w ogóle nie wpłacając własnych. Niestety, tego typu premie są zazwyczaj dość niskie, dlatego nie będą w stanie zadowolić nawet przeciętnego gracza, który gra średnio więcej niż jeden czy dwa kupony w tygodniu.

Kod promocyjny u Polskiego bukmachera

Niektóre firmy bukmacherskie wymagają użycia kodu promocyjnego, by otrzymać pokaźniejszy czy korzystniejszy bonus. Przy zakładaniu konta do obstawiania zawsze warto poświęcić chwilę na znalezienie hasła promocyjnego. Ze swojej strony polecamy wpisywać „BETONLINE„. Jest to standardowe słowo-bonus, dzięki któremu można sporo zyskać, gdy tylko jest aktywne!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button