Zakłady Bukmacherskie Totolotek

Marka Totolotek to firma bukmacherska znana chyba każdemu. W jej ofercie znajdziecie sporo promocji, możliwość obstawiania bez podatku, a także – co oczywiste – solidny bonus powitalny na początek!

Polski legalny bukmacher Totolotek

Bukmacher Totolotek swoją działalność w internecie rozpoczął w roku 2013, czyli jako jeden z pierwszych w naszym kraju. Wcześniej oferował swoim klientom obstawianie wydarzeń sportowych w punktach naziemnych. Do dzisiaj posiada na terenie całego kraju kilkaset oddziałów, z czego w największych miastach nawet po kilkanaście. Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że korzystanie z zakładów przez internet zupełnie nie wyklucza okazyjnego typowania w tradycyjny sposób.

Totolotek i aktualny bonus powitalny

Zakłady bukmacherskie Totolotek od pewnego czasu korzystają z zupełnie odmienionej strony internetowej, która charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz ulepszoną funkcjonalnością i ofertą. Dla nowych graczy przygotowano wiele ciekawych ofert, ale to ta na start wydaje się być obecnie najkorzystniejsza i najbardziej godna uwagi.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla nowo zarejestrowanych graczy marka Totolotek przygotowała nie jeden, ale aż dwa prezenty na start. Pierwszy z nich – bonus od depozytu do kwoty 1000 PLN. Drugi to natomiast nic innego jak zupełnie darmowy freebet 20 PLN, który można odebrać jeszcze przed dokonaniem wpłaty na konto.

Warto zwrócić uwagę na to, że Zakład Bez Ryzyka jest dostępny już za samą aktywację konta. Bonusy bukmacherskie bez depozytu to niezwykle popularna opcja wśród początkujących, gdyż pozwala na zdobywanie prawdziwych środków, bez konieczności inwestowania własnych.

Promocje bukmacherskie Totolotek
Promocje bukmacherskie Totolotek

Jeżeli chodzi o bonus powitalny za wpłatę, może on wynieść maksymalnie 1000 PLN. Jego wartość naliczana jest na podstawie dokonanego przez nas depozytu. Im wyższy, tym pokaźniejsza premia!

Promocja dla nowych graczy w Totolotku:

  1. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  2. Aktywujesz konto i odbierasz freebet 20 PLN
  3. Dokonujesz wpłaty i korzystasz z bonusu do 1000 PLN!

Totolotek to najlepszy bukmacher w Polsce?

Wielu graczy uważa, że Totolotek należy do najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Każdy ma swoje preferencje, dlatego trudno się w tym temacie wypowiadać. Można jednak z całą pewnością stwierdzić, że opisywany buk jest niezwykle rozpoznawalny, a zaufało mu już naprawdę wielu graczy z całego kraju.

Obstawianie bez podatku w Totolotku

Totolotek przygotował dla graczy bardzo ciekawą i dość regularnie organizowaną akcję pozwalającą na obstawianie bez podatku. Gracze mogą korzystać z tej promocji w wybrane dni – zazwyczaj podczas rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, w każdy piątek oraz przy okazji innych ważnych imprez sportowych.

Ogromną zaletą promocji bez podatku jest fakt, że jest ona dostępna dla każdego i nie jedynie w konkretnej wersji strony. Nikt nie narzuca nam zatem, by obstawiać wykorzystując telefon czy inne urządzenie. Sami wybieramy i sami też odbieramy bonus! :)

Opinie użytkowników o Totolotku

Firma bukmacherska Totolotek oferuje swoje usługi prawie najdłużej ze wszystkich podobnych marek w naszym kraju. Co za tym idzie – zyskała wielu wiernych klientów i nie tylko. Co by nie mówić, posiada bardzo szeroką ofertę. Również kursy należą w niej do całkiem atrakcyjnych. Jeżeli chodzi o wersję na urządzenia przenośne, spisuje się bez zarzutu i to nawet wtedy, gdy postanowimy sprawdzić się w tzw. Wirtualnych Sportach.

Zakłady Na Żywo online
Zakłady Na Żywo online

Jeszcze do niedawna wśród minusów Totolotka wymieniało się niezbyt dobrze prezentującą się stronę internetową. Teraz jest z tym znacznie lepiej, ponieważ wszystko prezentuje się futurystycznie, a do tego jest nadal tak samo, albo nawet lepiej, funkcjonalne.

Gdybyśmy mieli szukać wad, prawdopodobnie do największych zaliczylibyśmy sporą marżę oraz niewiele konkursów z nagrodami. Na szczęście, możliwość obstawiania bez podatku rekompensuje wiele z tych negatywów.

Bukmacher dobry dla początkujących

Totolotek oferuje na tyle dużo, że bez problemu może być dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero co zaczynają przygodę z obstawianiem. Nie oferuje wielu promocji, za to już na starcie daje 20 PLN bez depozytu, a potem nawet 1000 PLN od wpłaty.

Nie ma co ukrywać, że Totolotek ma wielu zwolenników. Jego przyszłość wygląda bardzo dobrze. Raczej mało prawdopodobne, by w najbliższym czasie jakość usług drastycznie spadła bądź też pogorszyła się chociaż na tyle, by gra u tego bukmachera była po prostu pozbawiona sensu.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button