Zakłady Bukmacherskie Milenium

Niewielki, ale godny zaufania bukmacher legalny, który swego czasu działał przede wszystkim w punktach naziemnych. Na początek oferuje graczom ciekawą promocję powitalną i kod bonusowy na dodatkowe premie!

Zakłady Bukmacherskie Milenium
Zakłady Bukmacherskie Milenium

Polski bukmacher online – Milenium

Milenium nie zalicza się do bukmacherów, którzy jakoś wyjątkowo aktywnie działają na polskim rynku. Nie organizuje wielu promocji i niezbyt chętnie zajmuje się sponsoringiem wydarzeń sportowych czy drużyn.

Wbrew pozorom, nie jest to nowa marka. Działa w internecie dokładnie od 2012 roku, natomiast w 2018 Ministerstwo Finansów przedłużyło jej licencję na kolejne sześć lat. Milenium mimo wszystko ma pozytywne opinie, gracze cenią sobie ofertę bukmachera, całkiem wysokie kursy i jeśli promocje juz są to wyjątkowo ciekawe i łatwe do obrotu.

Bonus powitalny Milenium

Firma bukmacherska Milenium przygotowała dla nowych graczy (rejestracji można dokonać na stronie www.milenium.pl) coś więcej, niż tylko standardową premię za pierwszy depozyt na konto. Warto sprawdzić szczegóły, gdyż oferta bonusowa jest bardzo interesująca.

Poniżej przedstawiamy wam aktualny kod bonusowy, który warto wpisać przy dokonywaniu rejestracji. Pozwala on na zdobywanie znacznie atrakcyjniejszych bonusów, niż te standardowe, które są dostępne bez kodu promocyjnego.

Kod promocyjny Milenium: BETONLINE

Każda osoba, która postanowiła zarejestrować się w Milenium, może otrzymać do 760 PLN premii za pierwszy dokonany depozyt. Dodatkowo, organizator promocji powitalnej przygotował Zakład Bez Ryzyka w wysokości 20 PLN i dodatek o wartości 10 PLN. Łącznie daje to prawie 800 PLN na start!

Tylko nowo zarejestrowani mają prawo do skorzystania z promocji z premią 760 PLN. Nie oznacza to, oczywiście, że u opisywanego bukmachera brakuje innych akcji i ofert. Niestety, nie jest ich na tyle dużo i nie występują one na tyle regularnie, by można było to szczegółowo omawiać.

Obstawianie Milenium online
Milenium – oferta zakładów na żywo

Wirtualne Sporty i Zakłady Na Żywo

Chociaż bukmacher Milenium to jeden z tych mniejszych zakładów bukmacherskich na polskim rynku, jego oferta dla graczy powiększa się z każdym dniem. Obecnie na klientów czekają już nie tylko standardowe zakłady przedmeczowe, ale także obstawianie na żywo oraz Wirtualne Sporty.

Te ostatnie w ostatnim czasie są niezwykle popularne w naszym kraju, a wszystko dlatego, że pozwalają na szybkie rozliczanie kuponów oraz wyjątkowo dobrze sprawdzają się w przypadku osób nastawionych na czytanie statystyk oraz suchych faktów.

Milenium aktualna oferta 

Firma Milenium pod względem ilości udostępnianych zakładów raczej nie ma się czego wstydzić. Nieco gorzej jest w przypadku ofert bonusowych. Niestety, bukmacher oferuje bardzo niewiele konkursów i tym podobnych. Jeżeli raczej nie lubicie tego typu rozrywek, nie będziecie mieli wielu powodów do narzekań – kursy są dość atrakcyjne, a strona internetowa działa bez większych zarzutów.

kod bonusowy Milenium
kod bonusowy Milenium

Bukmacher Milenium – największe zalety

Jakie plusy wiążą się z grą u bukmachera Milenium? Warto wspomnieć, że jest to jeden z nielicznych portali branżowych, w którym można łączyć ze sobą nawet kilka typów z tego samego meczu. Innymi słowy, możemy postawić na to, że w pierwszej połowie padnie over 2.5 gola, a w drugiej under 0.5 i tak dalej, i tak dalej. Oczywiście, tutaj wszystko zależy już od naszych przeczuć czy umiejętności.

Pracownicy firmy Milenium redagują specjalny blog bukmacherski, w którym można czytać o wszelkich ofertach, akcjach, bonusach, a nawet zapoznać się z analizami wybranych meczów. Jednym z ekspertów współpracujących z Milenium jest Maciej Szczęsny, były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Obstawianie przez internet w Milenium

Zakłady Bukmacherskie Milenium swego czasu działały naziemnie, ale na ten moment kojarzą się przede wszystkim z internetem. Czy obstawianie w tej firmie jest opłacalne? Znajdziemy w niej przede wszystkim podstawowe funkcje oraz dość dobre kursy. Nie ma tutaj mowy o codziennych promocjach czy bonusach.

Ogromną zaletą bukmachera Milenium jest fakt, że oferuje grę bez podatku. W stu procentach legalnie, jednak – niestety – nie zawsze tylko online, ale czasem jedynie w punktach stacjonarnych.

Darmowe transmisje meczów online

Osoby zarejestrowane w Milenium od pewnego czasu liczą na uruchomienie opcji pozwalającej na oglądanie darmowych transmisji meczów. Niestety, na ten moment nie wiadomo, kiedy tego typu funkcja zostanie aktywowana. Wiadomo jednak, że warto obserwować Milenium i wszystko, co z nim związane. Nie jest to bukmacher z czołówki najlepszych, ale znajduje się w nim większość opcji, które przydatne są przeciętnemu graczowi.

legalny bukmacher milenium
Milenium to solidny Polski bukmacher internetowy

Kod bonusowy Milenium

Jeżeli chcecie założyć konto w Milenium, pamiętajcie, że kod bonusowy BETONLINE nadal jest aktywny i można z niego korzystać. Uważamy, że dla początkujących i nie tylko jest to naprawdę ciekawa propozycja.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button