Płatne typy bukmacherskie VIP

513

Natknęliście się kiedyś w internecie na płatne typy bukmacherskie VIP lub innego tego typu „wynalazki”. Pora, by ktoś raz na zawsze powiedział, czy z takich stron warto korzystać!

Płatne typy bukmacherskie VIP
Płatne typy bukmacherskie VIP

Płatne typy bukmacherskie – warto?

Strony z typami bukmacherskimi nie są rzadkością, ale tylko niektóre z nich mogą pochwalić się dobrą skutecznością. Alternatywą dla darmowych portali są takie, które oferują płatne pewniaki i tym podobne. Czy tego typu propozycje są godne uwagi?

Nigdy, ale to przenigdy, nie powinniśmy wierzyć tym, którzy swoje typy bukmacherskie zamieszczają przez internet i robią to odpłatnie. Takie osoby często twierdzą, że zarabiają ogromne pieniądze i od pewnego czasu bukmacherkę traktują tylko jako hobby. Warto chwilę zastanowić się nad tym, czy takie postępowanie w rzeczywistości miałoby sens. Według nas – nie.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli interesuje nas skuteczne obstawianie meczów przede wszystkim powinniśmy pomyśleć o zdobywaniu wiedzy na własny użytek. A już na pewno nie liczmy na to, że ktoś będzie grał za nas i pozwoli nam to na regularne zarabianie. Cóż, świat aż do tak kolorowych miejsc nie należy!

Serwisy bukmacherskie z darmowymi typami i analizami:

  • betonline.net.pl – największy serwis społeczności typerskiej w Polsce
  • typydnia.net.pl – codziennie nowe typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki
  • virtualbet.pl – typy i analizy bukmacherskie z e-sportu
  • volley24.pl – analizy bukmacherskie z siatkówki

Pamiętajcie, że początki w żadnej dziedzinie nie są łatwe. Nastaw się na to, iż nie będziesz od pierwszych kuponów wygrywał wszystkiego, zawsze i wszędzie Taki scenariusz jest po prostu niemożliwy!

A co wy sądzicie na temat stronek z płatnymi bukmacherskimi typami? Korzystaliście kiedyś z czegoś takiego, a jeśli tak – jakie macie zdanie?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl