Etoto bonus na start. Jak odebrać 2100 PLN?

Legalna firma bukmacherska Etoto ma dla swoich nowych graczy specjalną premię na start w wysokości 2100 PLN. W jaki sposób można ją odebrać? Poznajcie szczegóły!

Etoto bonus na start. Jak odebrać 2100 PLN?
Etoto bonus na start. Jak odebrać 2100 PLN?

Etoto oferuje nowy bonus na start

Jeżeli interesuje was oferta bukmachera Etoto, pamiętajcie, że zawsze można u niego odebrać dwa rodzaje bonusów na start. Pierwszy z nich to standardowa premia za wpłatę, natomiast drugi to Zakład Bez Ryzyka w wysokości 50 PLN. Tak zwany Kasozwrot jest dostępny regularnie, a jego warunki zwykle nie ulegają większym zmianom. Nieco inaczej w przypadku premii za wpłatę, gdzie wartość promocyjnego doładowania jest zmienna.

Bonus powitalny za darmo w Etoto to nie jeden, dwa, ale aż trzy doładowania konta za wpłaty. W jaki sposób się to odbywa? Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, iż wymagana jest rejestracja na oficjalnej stronie bukmachera.

2100 PLN w nowej promocji Etoto

Łączna wartość premii powitalnej to 2100 PLN, ale trzeba pamiętać, że wszystko zależy przede wszystkim od tego, ile gracz postanowi przeznaczyć środków na obstawianie. Dokładnie wygląda to w następujący sposób:

  • 1. wpłata – Odbierasz 100% wartości depozytu do 700 PLN
  • 2. wpłata – Zgarniasz połowę swojej wpłaty do 700 PLN
  • 3. wpłata – Ponownie otrzymujesz 50% depozytu do 700 PLN

Oferta jest ograniczona czasowo. Warto skorzystać z niej jak najszybciej! Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnej promocji, przeczytajcie regulamin bonusu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button