50.000 PLN do wygrania w Fortunie!

Czas na konkurs legalnego bukmachera Fortuna, w którym można zdobyć nawet 50.000 PLN! Sprawdźcie szczegóły dotyczące oferty o nazwie „Ekspert do potęgi”!

50.000 PLN do wygrania w Fortunie!
50.000 PLN do wygrania w Fortunie!

Wielkie pieniądze do wygrania w Fortunie

Piłkarscy kibice bardzo chętnie oglądają rozgrywki Ligi Mistrzów. To właśnie na nie przygotowano najnowszą ofertę bukmachera Fortuna. Co trzeba w niej zrobić, by mieć szansę na zdobycie 50.000 PLN, to jest nagrodę główną?

Zabawa obowiązuje wraz ze startem pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Gracz kwalifikuje się do promocji, jeśli postawi za 10 PLN kupon z 10 spotkaniami LM. W przypadku trafienia każdego typu na kuponie, Fortuna wypłaci szczęśliwcowi 50.000 PLN lub część tej kwoty, gdy zwycięzców będzie wielu.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z bukmacherką, możecie sprawdzić, jak skutecznie obstawiać mecze! Być może podane przez nas zasady pomogą wam nie tylko w osiąganiu w miarę regularnych sukcesów, ale także w zdobyciu nagrody głównej w najnowszym konkursie Fortuny!

Pamiętajcie, że promocja Fortuna o nazwie „Ekspert do potęgi” jest dostępna tylko na typowanie meczów Ligi Mistrzów. Inne rozgrywki nie są brane pod uwagę – gracz musi w kuponie zawrzeć mecze promocyjne zawarte w ofercie kursowej zamieszczonej w odpowiednim dziale.

Macie już swoje typy na Ligę Mistrzów czy dopiero w najbliższym czasie będzie ich szukać? Dajcie nam znać w komentarzach!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button