Bukmacher z ofertą dla niepełnoletnich

Na jakiej stronie internetowej można obstawiać mecze, nie mając ukończonych 18 lat? Podpowiadamy i przedstawiamy, jak to wygląda od strony prawnej oraz praktycznej!

Bukmacher z ofertą dla niepełnoletnich

Jaki legalny bukmacher dla niepełnoletnich?

Firmy bukmacherskie dostępne w Polsce pozwalają na zawieranie zakładów na różnych urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach i tym podobnych. Obecnie wystarcza dostęp do internetu, by możliwe było zagranie na zwycięstwo swojej ulubionej drużyny czy też obejrzenie jej w akcji oraz typowanie w tym samym czasie.

Niektórzy bukmacherzy na start pozwalają nowym graczom nawet na obstawianie za darmo. Wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat czy kruczków – wystarczy po prostu dokonać rejestracji.

Obecne przepisy prawa w naszym kraju mówią wyraźnie, że hazard, w tym zakłady bukmacherskie, dostępne są jedynie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Niepełnoletni nie mają zatem żadnych szans na to, by obstawić mecze zgodnie z obowiązującymi u nas normami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na szczęście, wcale nie musimy być bardzo doświadczonymi typerami, by rozpocząć przygodę z obstawianiem. Jeżeli więc tylko nie przeszkadza nam wiek, wystarczy, że dokonamy rejestracji, a reszta będzie już dla nas dostępna.

Warto przy wybieraniu bukmachera sprawdzić, jaką może pochwalić się ofertą. Jeżeli planujemy obstawianie piłki nożnej czy też innego, konkretnego sportu, powinniśmy wszystko badać pod tym kątem.

Podsumowując, bukmacher dla niepełnoletnich nie istnieje i nie ma co liczyć na to, że będzie inaczej.

Legalne obstawianie meczów – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button