Obstawianie F1. Powrót Kubicy i nie tylko – czy da się na tym zarobić?

Polscy fani Formuły 1 bardzo długo czekali na powrót Roberta Kubicy do ścigania się wśród najlepszych kierowców świata. Zastanawiasz się, jak wygląda obstawianie F1 i czy można na tym coś zarobić? Sprawdzamy!

Obstawianie F1. Powrót Kubicy i nie tylko - czy da się na tym zarobić?
Obstawianie F1. Powrót Kubicy i nie tylko – czy da się na tym zarobić?

Jak obstawiać F1 w internecie?

Obstawianie F1 to temat dość „gorący”. Nie ma co ukrywać, że powrót Kubicy do jeżdżenia wywołał wśród polskich kibiców naprawdę ogromną wrzawę i sprawił, że w naszym kraju znów mówi się o bolidach, nowoczesnych technologiach motoryzacyjnych oraz kalendarzu GP na ten rok.

Czy aby typować zwycięzców poszczególnych wyścigów musimy sporo się namęczyć? Nie, a to dlatego, że wystarczy założyć darmowe konto u wybranego przez siebie bukmachera.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS darmowe obstawianie

Jakby tego było mało, możecie wybrać stronę do obstawiania, która pozwala na zagranie pierwszego kuponu bez żadnych opłat. Obecnie w STS, u największego internetowego bukmachera w Polsce, można otrzymać aż 27 PLN na darmową grę!

Jeżeli chcesz odebrać bonus bez depozytu i wykorzystać go na obstawianie Formuły 1, wystarczy, że założysz darmowe konto i w formularzu rejestracyjnym wpiszesz odpowiedni STS kod promocyjny.

27 PLN bez wpłaty na obstawianie. Jak odebrać w STS?

  1. Odwiedzasz portal www.STS.pl
  2. Dokonujesz rejestracji, która trwa niecałą minutę
  3. Kod promocyjny, jaki wpisujesz, to „BETONLINE
  4. Logujesz się na nowo założone konto
  5. Odbierasz 27 PLN na grę!

Nie ma w tym nic skomplikowanego i bez wątpienia to propozycja, którą przemyśli wielu fanów F1 mających ochotę postawić jakieś pieniądze na Kubicę czy innego swojego faworyta.

Kubica w F1. Zakłady bukmacherskie
Kubica w F1. Zakłady bukmacherskie

F1 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na wyścigi F1 pojawiają się zazwyczaj na tydzień, dwa przed rozpoczęciem konkretnych rozgrywek. Warto dodać, że większość dobrych buków nie tylko pozwala na stawianie na zwycięzców, ale posiada w ofercie także mnóstwo innych interesujących zakładów.

Jeżeli jesteś zarejestrowany u bukmachera, możesz stawiać na to, w jakim przedziale miejsc znajdzie się konkretny zawodnik, który team zgarnie najwięcej „oczek” albo czy kierowca X dotrwa do końca wyścigu. Możliwości jest tak naprawdę bardzo wiele – wszystko zależy głównie od waszych chęci oraz… umiejętności.

Jak skutecznie obstawiać Formułę 1?

Na pytanie zadane w tytule nie jest łatwo odpowiedzieć. Na pewno trzeba mieć wiedzę na temat wyścigów F1, by zauważać wiele elementów, które mogłyby umknąć tak zwanemu „niedzielnemu” kibicowi. Nie oznacza to jednak, że za obstawianie powinni brać się tylko eksperci.

F1 Zakłady Bukmacherskie 2019
F1 Zakłady Bukmacherskie 2019

Plusem gry u bukmachera jest to, że każdy może spróbować u niego swoich umiejętności i tym samym ma szansę na wygrywanie pieniędzy. Jeżeli macie jakieś pojęcie o sporcie, na pewno nie powinniście się od razu poddawać i zniechęcać. Z pewnością nie tak robi ten, komu zależy na wygrywaniu!

Typowanie wyścigów F1. Da się zarobić?

Pytanie, które na pewno wielu z was zadało już sobie w głowie: „Czy na obstawianiu F1 da się zarobić”? Odpowiedź może być tylko jedna: TAK! Nie możecie jednak myśleć, że jest to proste zajęcie!

Owszem, nie musimy się wyjątkowo namęczyć, by zagrać kupon u bukmachera. Żeby jednak skutecznie typować, albo musimy sporo czytać na temat F1, albo po prostu się tym interesować i mieć wiedzę o poszczególnych elementach rozgrywki kierowców bolidów.

Formuła 1 typowanie
Formuła 1 typowanie

Jeżeli tylko uważacie, że moglibyście sobie poradzić z tym wszystkim, być może obstawianie F1 okaże się w waszym przypadku dobrym rozwiązaniem. Przekonać się możecie o tym w każdej wolnej chwili. A ewentualnymi sukcesami pochwalcie się wśród kumpli na czacie bukmacherskim albo gdzie tam tylko chcecie! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button