Jak sprawdzić kupon na stronie STS?

Postawiłeś kupon w STS? Dowiedz się, w jaki sposób sprawdzić to, czy udało ci się wygrać! Wszystko zajmuje mniej niż minutę!

Jak sprawdzić kupon na stronie STS?
Jak sprawdzić kupon na stronie STS?

STS sprawdzanie kuponu

STS Sprawdź Kupon to wręcz niezbędna opcja dla każdego typera. Dzięki niej dowiadujemy się czy nasze typy okazały się trafione, czy też nie. Innymi słowy, w ten sposób najłatwiej jest sprawdzić jak mają się nasze finanse – lepiej czy gorzej.

Obstawiając mecze w punkcie stacjonarnym możemy sprawdzić zakład na dwa sposoby. Znacznie wygodniejsze jest wejście na oficjalną stronę STS i wpisanie specjalnego kodu zakładu. Można też, oczywiście, wybrać się do najbliższego oddziału firmy i przekazać kupon pracownikowi.

Tylko z tym kodem promocyjnym freebet 29 PLN bez wpłaty pieniędzy:

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcesz obstawiać mecze w internecie w STS, wystarczy, że będziesz posiadał konto typera. Zakłada się je całkowicie za darmo i to w naprawdę szybkim tempie, ponieważ nie jest od razu wymagana weryfikacja poprzez przesyłanie skanu dokumentu tożsamości.

STS w internecie vs. STS w punkcie

Warto podczas zakładania konta wykorzystać STS kod promocyjny. Dzięki niemu otrzymuje się bonus bez wpłaty pieniędzy w wysokości 29 PLN.

Dlaczego lepiej posiadać konto w internecie? Dzięki temu sprawdzanie zakładów otwartych i zamkniętych jest bardzo proste i sprowadza się tylko do naciśnięcia jednego przycisku. W przypadku typów stacjonarnych jest to bardziej skomplikowane, a także musimy pilnować tego, by nigdzie nie zgubić zagranej przez siebie „taśmy”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button