Nowa strona bukmacherska Betfan.pl!

Na liście legalnych bukmacherów w Polsce pojawiła się marka Betfan. Co już na jej temat wiadomo i kiedy możemy spodziewać się startu?

Nowa strona bukmacherska Betfan.pl!
Nowa strona bukmacherska Betfan.pl!

Betfan – legalny bukmacher online

Z racji tego, że dopiero w dniu wczorajszym Betfan pojawił się wśród bukmacherów legalnych w Polsce, trudno już teraz napisać coś więcej na jego temat. Wiadomo raczej na sto procent, że jego strona internetowa będzie znajdowała się pod adresem Betfan.pl.

Na próżno w portalu Betfan szukać jakichkolwiek informacji na temat marki. Wszystko dlatego, że obecnie witryna nie działa i trudno przypuszczać, kiedy może się to zmienić.

Prawdopodobny debiut oferty Betfan w naszym kraju to końcówka roku 2018 bądź początek 2019. Wiele będzie zależało od tego, jak firma wyobrażać sobie będzie początek działalności – czy będzie chciała rozpocząć jak najszybciej, czy może solidnie się do tego przygotować.

Wielu typerów już teraz interesują kody bonusowe do Betfan. Oczywiście, jeszcze za wcześnie, by o nich pisać. Z racji tego, że sam bukmacher jeszcze nie rozpoczął działalności, nie ma mowy, by już teraz zaczął oferować promocje na start.

Pozostaje mieć nadzieję, że Betfan dość szybko zacznie działać i poznamy jego ofertę. Kto wie, może przygotuje na dobry początek bonus bez obrotu lub coś w tym rodzaju? Gracze na pewno nie mieliby nic przeciwko temu, prawda? ;)

Legalne obstawianie meczów przez internet – www.LvBET.pl!


BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button