Milenium. Legalny bukmacher bez podatku!

Dlaczego bukmachera Milenium może być nazywany legalnym bukmacherem bez podatku? Poznaj odpowiedź na to pytanie i dowiedz się, jak grać i wygrywać najwięcej, jak się tylko da!

Milenium. Legalny bukmacher bez podatku!
Milenium. Legalny bukmacher bez podatku!

Milenium obstawianie bez podatku

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma obowiązek odprowadzać podatki. Oczywiście, to samo tyczy się osób, które obstawiają mecze online bądź stacjonarnie.

W chwili obecnej mamy w naszym kraju dwie stawki podatkowe. Jedna to 12%, które płaci się za postawioną stawkę, natomiast druga to 10% od wysokich wygranych.

Wiele osób pyta się, czy Milenium to legalny bukmacher bez podatku. Owszem, a wszystko dlatego, że portal ten organizuje tak zwane Happy Hours. „Szczęśliwe godzinki” pozwalają nam na obstawianie i przy tym nie ponoszenie strat już przy graniu kuponu!

Milenium kod promocyjny

Jak to wygląda w praktyce? Jak zapewne się domyślacie, bukmacher nie może pozwolić sobie na łamanie prawa. Właśnie dlatego wszystko odbywa się tak, by było dozwolone. Innymi słowy, de facto płacimy ten podatek, ale jest nam on zwracany, dzięki czemu w ogóle go nie odczuwamy.

Niestety, bukmacher Milenium nie umożliwia typowania bez podatku o każdej porze dnia i nocy. W ciągu jednej doby na tego typu obstawianie mamy dokładnie godzinę i ani minuty dłużej. Jest to na pewno spora wada, ale przecież nie musimy korzystać z promocji tylko w Zakładach Live!

Jeżeli chcielibyście sprawdzić, jak wygląda obstawianie w Milenium, konto możecie na tej stronie założyć dosłownie w kilka chwil. Warto pamiętać, że jedynie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wykorzystać kod promocyjny Milenium, który jest obecnie aktywny!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button