Jak obstawiać mecze na 1xBet?

1xBet nie działa na twoim komputerze? Poznaj szczegóły na ten temat i dowiedz się, w jaki sposób obstawiać mecze przez internet!

Jak obstawiać mecze na 1xBet?
Jak obstawiać mecze na 1xBet?

1xBet Polska

Od pewnego czasu na forach internetowych i nie tylko mówi się o tym, że 1xBet nie działa w naszym kraju. Teoretycznie, jest to nielegalny bukmacher, a więc nie ma w tym nic dziwnego.

W praktyce jednak jeszcze do niedawna rosyjska marka wydawała się nic nie robić z faktu, że w Polsce działa w szarej strefie i nie dość, że oferowała swoje usługi, to jeszcze nie mogła narzekać na brak klientów z naszego państwa.

freebet w sts
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wydaje się, że sytuacja w tej kwestii zaczyna się nieco zmieniać. Pytanie, czy na lepsze dla osób, które chcą nadal łamać prawo, czy dla tych, którzy starają się grać legalnie.

Legalni bukmacherzy w Polsce

1xBet informuje na swojej stronie, że stara się o uzyskanie licencji na prowadzenie działalności w kraju nad Wisłą. Problem w tym, że swoim klientom nadal rozsyła domeny umożliwiające omijanie regionalnych blokad, a tym samym ciągle łamią przepisy.

Gdyby rzeczywiście opisywany portal zdecydował się na licencję w Polsce, mógłby być to najlepszy bukmacher 2019. Problem polega jednak na tym, że nic na ten moment nie wskazuje na taki scenariusz.

Aktualna lista bukmacherów w Polsce nie zawiera 1xBet. Ministerstwo nie podaje szczegółów na temat procesów licencyjnych, jednak udało nam się dowiedzieć, że obecnie żaden rosyjski podmiot nie stara się o wejście na nasz rynek bukmacherski.

Możecie być pewni, że na bieżąco będziemy informować o wszystkim, co związane z nowymi bukmacherami w naszym kraju!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button