Lista bukmacherów w Polsce 2019

Szukając strony do obstawiania meczów, przydaje się lista bukmacherów w Polsce na rok 2019. Jakie podmioty się na niej znajdują?

Lista bukmacherów w Polsce 2019
Lista bukmacherów w Polsce 2019

Spis legalnych w Polsce bukmacherów

Obstawianie meczów przez internet jest w Polsce nieco skomplikowane. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, ponieważ nie możemy korzystać z usług wszystkich stron dostępnych w branży, a jedynie takich, które posiadają krajową licencję bukmacherską.

Lista bukmacherów w Polsce jest niezwykle długa, ale tylko wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę nawet te portale, w których nie można obstawiać. Gorzej w sytuacji, kiedy weźmiemy pod lupę tylko legalne podmioty.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W połowie listopada 2018 roku mieliśmy w naszym kraju 12 legalnych stron bukmacherskich do obstawiania. Wśród nich najdłuższej działa Fortuna – obecnie najpopularniejsza witryna tego typu wśród Polaków!

Lista legalnych bukmacherów 2019 aktualizowana jest na bieżąco na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów. Radzimy korzystać tylko z tego typu źródeł, ponieważ w sieci znaleźć można mnóstwo portali, które zakłamują rzeczywistość i starają się żerować na niewiedzy niedoświadczonych typerów.

Przypominamy, że gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się ze sporym ryzykiem otrzymania wysokiej kary grzywny. Wiele przekonało się już o tym, że od wysokich opłat na rzecz państwa korzystniejsze jest zapłacenie niewielkiego podatku od wniesionej stawki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button