Lista bukmacherów w Polsce 2019

42

Szukając strony do obstawiania meczów, przydaje się lista bukmacherów w Polsce na rok 2019. Jakie podmioty się na niej znajdują?

Lista bukmacherów w Polsce 2019
Lista bukmacherów w Polsce 2019

Obstawianie meczów przez internet jest w Polsce nieco skomplikowane. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, ponieważ nie możemy korzystać z usług wszystkich stron dostępnych w branży, a jedynie takich, które posiadają krajową licencję bukmacherską.

Lista bukmacherów w Polsce jest niezwykle długa, ale tylko wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę nawet te portale, w których nie można obstawiać. Gorzej w sytuacji, kiedy weźmiemy pod lupę tylko legalne podmioty.

W połowie listopada 2018 roku mieliśmy w naszym kraju 12 legalnych stron bukmacherskich do obstawiania. Wśród nich najdłuższej działa Fortuna – obecnie najpopularniejsza witryna tego typu wśród Polaków!

Wykorzystaj kod promocyjny „BETONLINE” na www.eFortuna.pl!

Będzie legalny bukmacher BetClic!

Lista legalnych bukmacherów 2019 aktualizowana jest na bieżąco na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów. Radzimy korzystać tylko z tego typu źródeł, ponieważ w sieci znaleźć można mnóstwo portali, które zakłamują rzeczywistość i starają się żerować na niewiedzy niedoświadczonych typerów.

Przypominamy, że gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się ze sporym ryzykiem otrzymania wysokiej kary grzywny. Wiele przekonało się już o tym, że od wysokich opłat na rzecz państwa korzystniejsze jest zapłacenie niewielkiego podatku od wniesionej stawki.

Chcesz obstawiać legalnie? Zrobisz to na www.Etoto.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Lista bukmacherów w Polsce 2019
5 (100%) 2 votes