Strona Lotto online już dostępna!

W jaki sposób grać w Lotto przez internet? Od teraz jest to banalnie proste, a jednocześnie legalne! Poznajcie szczegóły na ten temat!

Strona Lotto online już dostępna!
Strona Lotto online już dostępna!

Lotto online przez internet

Niełatwo było do tej pory grać w Polsce w gry losowe. Po pierwsze, często były nielegalne. Po drugie, zazwyczaj okazywały się totalnym oszustwem. Na szczęście, Totalizator Sportowy w porę uznał, że pora na wejście do świata XXI wieku i przygotował platformę do stawiania kuponów bez wychodzenia z domu!

Dzięki Lotto online każdy może grać kupony Lotto, Mini Lotto oraz Euro Jackpot. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę Gier, a następnie wybrać parametry granych zakładów.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy może sam wytypować swoje ulubione liczby albo zdecydować się na tak zwane „chybił trafił”. Ciekawą opcją jest możliwość subskrypcji umożliwiającej nam automatyczną grę! To może być idealne rozwiązanie dla zapominalskich albo tych, którzy niekoniecznie chcą codziennie brać się za typowanie!

Nie ma na ten moment żadnych informacji na temat tego, czy Totalizator będzie chciał w najbliższym czasie zmienić nieco nowo otwartą stronę albo ją w jakiś sposób zmodyfikować. Na pewno gracze ucieszyliby się z większego wyboru produktów, ale było do przewidzenia, że na start oferta nie będzie wyjątkowo bogata.

Strona Lotto online dostępna jest dla każdego, kto ma ukończone 18 lat. Można się w niej zarejestrować lub zdecydować się na szybki kupon z możliwością płatności BLIK-em czy kartą.

Wolisz obstawianie w tradycyjny sposób? Darmowe konto założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button