Bukmacher Forbet powiększa wygrane w lutym!

Każdy, kto posiada konto w Forbet, może w lutowe poranki zdobywać wygrane powiększone aż o 14 procent w porównaniu ze standardową ofertą!

Bukmacher Forbet powiększa wygrane w lutym!
Bukmacher Forbet powiększa wygrane w lutym!

Większe wygrane w Forbet

Legalni bukmacherzy bardzo często starają się wynagradzać graczom konieczność płacenia podatku od wniesionej stawki. Dzięki ofercie takiej jak ta od Forbet przy wygranym kuponie zarabiamy dokładnie tyle, ile u nielegalnych buków!

W ramach porannej promocji Forbet każdy gracz może otrzymać wygrane większe o 14 procent. Wystarczy w tym celu zagrać kupon z minimum czterema zdarzeniami i dołożyć do niego typ specjalny o kursie 1.14.

Promocyjny kurs znajdziesz w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”. Przypominamy, że oferta obowiązuje tylko w godzinach porannych, czyli od 6.00 do 12.00.

Forbet i poranny bonus

Każdy zakład dostępny w ofercie Forbet jest brany pod uwagę. Nie liczy się to czy grasz przedmeczowo, czy może zdecydować się na wybranie meczu z działu LIVE.

Wirtualne Sporty nie są brane pod uwagę. Gracz w ciągu jednego dnia może zagrać dowolną liczbę kupon z powiększonymi wygranymi!

Wiele osób uważa Forbet za najlepszego bukmachera w Polsce. Zdania na jego temat są podzielone, ale trzeba przyznać, że jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w naszym kraju. Obecnie można założyć w niej konto w ciągu kilku chwil, a na dodatek da się przy tym wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE”!

Interesują cię kody bonusowe do bukmacherów? Sprawdzaj na bieżąco informacje zawarte na naszej stronie, gdzie zawsze dostępne są aktualne newsy o ofertach specjalnych i nie tylko!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button