Forbet bonus 500 PLN dla wszystkich graczy!

Bukmacher Forbet przygotował bonus do 500 PLN dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Zobacz, co musisz zrobić, by otrzymać dodatkową kasę na obstawianie meczów!

Forbet bonus 500 PLN dla wszystkich graczy!
Forbet bonus 500 PLN dla wszystkich graczy!

Bonus za wpłatę w Forbet

Forbet bonus reload to propozycja dla osób, które posiadają już konto u tego bukmachera. Jeżeli dokonywałeś już jakiejś wpłaty, możesz skorzystać ze środowej promocji.

Opisywana promocja ważna jest jedynie w dniu 10 lipca. Na jedno konto można zgarnąć maksymalnie jedną premię – minimalna wpłata kwalifikująca to 20 PLN, a bonus nie może wynieść więcej niż 500 PLN.

Marka Forbet to legalny bukmacher, dlatego też możesz stawiać u niej zakłady i odbierać bonusy bez żadnych obaw! Pamiętaj przy tym jednak, iż masz czas tylko do końca dnia!

freebet za darmo etoto
W Etoto freebet bez depozytu 20 PLN

Ile wynosi bonus? To 50% wartości przelewu, czyli za wpłatę 50 PLN odbiera się 25 PLN ekstra!

Warunek obrotu w tym przypadku to tylko x1, co oznacza, że wystarczy postawić otrzymane pieniądze na jednym kuponie jeden raz, by móc je wypłacić z konta bukmacherskiego!

Zakłady Bukmacherskie Forbet dostępne są także na urządzeniach mobilnych. W ich przypadku także jest możliwe odebranie premii, podobnie jak da się dokonać wpłat i oglądać mecze online za darmo!

Instrukcja krok po kroku. Tak odbierzesz do 500 PLN w Forbet:

  1. Wchodzisz na stronę iForbet.pl
  2. Dokonujesz wpłaty co najmniej 20 PLN
  3. Zgarniasz 50% swojego przelewu w formie bonusu
  4. Obstawiasz za kasę bukmachera!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button