Na te strony bukmacherów lepiej nie wchodzić. Grożą za to duże kary!

Nie wszyscy bukmacherzy dostępni w naszym kraju są w stu procentach legalni. Poznaj strony, na które lepiej nie wchodzić, by nie narażać się na nieprzyjemne sytuacje i konsekwencje!

Na te strony bukmacherów lepiej nie wchodzić. Grożą za to duże kary!
Na te strony bukmacherów lepiej nie wchodzić. Grożą za to duże kary!

Legalny bukmacher 2019

Legalny bukmacher 2019 (czyli zgodnie z tym, co mówią przepisy aktualne na rok 2019) to taki, który posiada wszystkie niezbędne licencje Ministerstwa Finansów. Na ten moment mamy w Polsce prawie dwadzieścia marek spełniających to kryterium.

Niestety, nadal dużo osób nie ma bladego pojęcia, jakie strony bukmacherskie w Polsce są legalne, a jakie nie. Często zdarza się, że przez tę niewiedzę traci się naprawdę duże pieniądze.

totolotek bonus powitalny. Kod promocyjny
totolotek bonus powitalny. Kod promocyjny

Gdzie nie obstawiać meczów?

Prawo bukmacherskie nakłada kary grzywny na osoby, które łamią przepisy ustawy hazardowej. Właśnie dlatego wchodzenie na strony takie jak 1xBet, Unibet czy Bet365 nie ma sensu i nie przynosi żadnych realnych korzyści.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że gra u zagranicznego bukmachera to same plusy, bo przecież nie płacimy podatku. Problem w tym, że późniejsze kary są na tyle wysokie, iż nawet gra na bardzo duże stawki nie jest opłacalna.

Jeżeli więc już gdzieś chcesz wykorzystać płatne typy bukmacherskie, jakie znalazłeś w sieci albo dostałeś od kumpla, zrób to na stronie niełamiącej polskiego prawa. Takich naprawdę nie brakuje! :)

Śledź też nasz portal, by być na bieżąco z przepisami oraz nowymi stronami dostępnymi na naszym rynku. Wiele procesów licencyjnych cały czas jest w toku!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button