Bukmacher Milenium ma nową stronę internetową!

Na początku czerwca bukmacher Milenium wystartował z nową stroną internetową. Odświeżona wersja portalu to nie tylko nowości wizualne, ale także nowe funkcje przydatne dla graczy!

Bukmacher Milenium ma nową stronę internetową!
Bukmacher Milenium ma nową stronę internetową!

Milenium strona bukmacherska

Firma bukmacherska Milenium jakiś czas temu wystartowała z nową, regularną promocją dla graczy, natomiast teraz zaprezentowała odświeżony wygląd strony.

Trzeba przyznać, że do tej pory portal tej marki nie zachęcał do spędzania w nim czasu, jednak teraz jest z tym znacznie lepiej.

forbet bonus freebet. Aktualny kod promocyjny
forbet bonus freebet. Aktualny kod promocyjny

Bukmacher online Milenium wygląda obecnie nowocześniej, a strona działa znacznie szybciej, niż miało to miejsce jeszcze niedawno. Fajną nowością jest wprowadzenie porównywarki kursów, gdzie można sprawdzić jak oferta Milenium wypada na tle konkurencji jak STS, Totalbet czy inne.

Bukmacher Milenium. Jaki bonus?

Strony bukmacherskie mają być przede wszystkim wygodne w obsłudze i na pewno świeży Milenium właśnie taki jest. Menu gracza skrócono do odpowiednich rozmiarów, tak by było w nim wszystko, czego potrzeba, natomiast do zakładki z podziałem na dyscypliny z oferty wprowadzono miejsce dla najpopularniejszych typów.

Przy odpowiednich działach widnieje teraz znaczek Happy Hours, czyli promocji powiększającej wygrane. W łatwy sposób da się również dotrzeć teraz do interesującej nas promocji, gdyż wszystkie zmieszczono w jednym miejscu i to w przystępnej, treściwej formie.

Na ten moment każdy nowy gracz Milenium może liczyć na ponad 700 PLN bonusu powitalnego. Jeżeli chcesz grać u tego buka, wystarczy, że założyć darmowe konto. Kod promocyjny to „BETONLINE„!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button