Legalna gra bez podatku. Fortuna w niedzielę daje więcej!

Nie musisz uciekać się do nielegalnych metod, by obstawiać bez podatku. Już teraz sprawdź, jaką promocje na niedzielę przygotował bukmacher Fortuna!

Legalna gra bez podatku. Fortuna w niedzielę daje więcej!
Legalna gra bez podatku. Fortuna w niedzielę daje więcej!

Fortuna większe wygrane bonus

Fortuna Happy Hours to propozycja dla wszystkich osób, których boli obstawianie meczów i „obcinanie” podatku wpływającego na wysokość wygranych środków. Dzięki tej ofercie nadal płacisz państwu, ale kiedy wygrasz – buk przyzna ci premię niwelującą podatek!

Nie ma w tym nic skomplikowanego. Twoje zadanie polega jedynie na postawieniu kuponu AKO lub MAXIKOMBI. W zakładzie muszą znaleźć się minimum trzy mecze piłkarskie. Wszystkie z oferty prematch i bez Wirtualnych Sportów.

forbet bonus freebet. Aktualny kod promocyjny
forbet bonus freebet. Aktualny kod promocyjny

Promocje w Fortunie

W trakcie trwania promocji masz szansę otrzymać większe wygrane nie tylko w jednym, ale nawet w kilku kuponach!

Uwaga! Cała oferta obowiązuje w godzinach od 15 do 17. Zapisywanie się do niej nie jest wymagane, ale musisz dodać bonus do swojego kuponu, jeśli chcesz, by został on uwzględniony przy danym zakładzie!

Bonus bukmacherski opisywany w tym wpisie jest w stu procentach legalny, mimo iż pozwala na zarabianie więcej, niż w przypadku gry z podatkiem! Nie musisz zatem się w tej kwestii w ogóle martwić.

Nie masz konta u legalnego bukmachera Fortuna? Pamiętaj, że aktywny jest kod promocyjny, a bonus na start wynosi obecnie nawet 1000 PLN przy jednej wpłacie na profil gracza!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button